PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694246}
7,3 105 456
ocen
7,3 10 1 105456
7,5 33
oceny krytyków
Creed: Narodziny legendy
powrót do forum filmu Creed: Narodziny legendy

Głowny bohater to nie wnuk Apollo tylko syn. Zmiencie to

Anakin_Skywalker

Dokładnie zwłaszcza że mam opis z oficjalnej strony filmu...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GalaQXus

Czemu za młody , jeśli założymy, że w Rocky 4 był niemowlakiem to jest w sam raz

sanctus_diavolos_2

Tak sorry macie racje, jest powiedziane że nigdy nie poznał swojego wielkiego ojca, więc Apollo musiał go spłodzić koło 1985 a Adonis urodził się 1986, po prostu filmyeb, mnie zmylił noi róznica 43 lat też robi swoje

GalaQXus

Jeśli ma 29 lat to może być synem Apollo

ocenił(a) film na 8
bodynerv1

Film jest z 2015 minus 29 daje 1986, o czym pisał kolega wyżej.
Możliwe, że te 29 lat to takie 29 lat i te 11 miesięcy, czyli prawie, prawie 30, to wtedy już na bank mógłby być ;)

Anakin_Skywalker

a mnie zastanawia co robi data 2016 obok tytułu...eh rozumiem ze wtedy my go obejrzymy ale reszta swiata zobaczy w 2015 wiec zmiencie date na 2015

ocenił(a) film na 9
filmaniak1975

Nie taka reszta swiata. Malo krajow ma premiere w 2015, nie wiadomo czemu. Nawet w UK dopiero w polowie stycznia :/

gikkiri

tak usprawiedliwiaj polskich dystrybutorow ... tylko czemu u nas prawie zawsze premiery sa daleko za innymi a czemu nie mozemy tak rownac do najlepszych w tej materii tylko zazwsze na szarym koncu pod kazdym wzgledem ani nie dubbingujemy filmow tylko nedzne napisy ba nawet lektora w kinie nie uswiadczysz...

ocenił(a) film na 8
filmaniak1975

buhahahahahaha...... Dobre. O Jezusie, sikam!

ocenił(a) film na 6
filmaniak1975

jakby ten film wyszedł z dubbingiem to bym po pięciu minutach musiał chyba wyjść z kina i się napić...

ocenił(a) film na 8
roccco_filmweb

Oczywiście!

filmaniak1975

Wolałbyś słyszeć jakąś cipcię zamiast oryginalnych głosów aktorów? To i niech może zagraniczne piosenki dubbingują w radiu?

ocenił(a) film na 8
vbazyl

Dobre!!!!

użytkownik usunięty
vbazyl

Dubbingowane piosenki, trafnie :D

ocenił(a) film na 6
Anakin_Skywalker

No to zmienili na "zamożnego syna Apollo Creeda" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones