PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803615}

Creed 2

Creed II
7,0 35 453
oceny
7,0 10 1 35453
6,3 22
oceny krytyków
Creed II
powrót do forum filmu Creed II

będzie taki wygadany jak w "Rocky'm IV"?

DziurawaMarysia

Nie musi. Scena jak patrzą na siebie w ringu - KOZAK! :D

ocenił(a) film na 8
sp4wn_sp4wnersiak

bez kitu :D ta część będzie zajebista

Kubsoniix

Ta część nie jest wcale lepsza od poprzedniej, jest inaczej tematycznie, ale tamten film był nawet fajniejszy..

ocenił(a) film na 9
sp4wn_sp4wnersiak

I jeszcze scena w restauracji gdzie Drago odwiedza Rockiego

DziurawaMarysia

Obawiam się że ten film będzie "rzygał" amerykańskimi stereotypami na temat Rosji. Pewnie w "wolnej i demokratycznej" Rosji Iwan i jego syn będą egzekutorami ruskiej mafii albo coś w ten deseń. Tak się to przedstawia w amerykańskim kinie. Weteran wojny w Afganistanie - zabójca w mafii, policjant po służbie - wtyczka w mafii, burmistrz małego miasteczka - w mafii, były agent KGB - szef mafii, mistrz olimpijski z czasów ZSRR - obecnie w mafii, właściciel łodzi rybackiej - szmugluje prochy dla mafii, właściciel restauracji - mafiozów obsługuje za darmo.

ocenił(a) film na 5
CorporalHicks

No i nie trafiłeś.

h_chinasky

Muszę dodać - całe szczęście. Wkurzające było to wszechobecne "kryminalizowanie" wszystkich możliwych dziedzin życia Rosjan w zachodnim kinie, nawet filmy z Bondem nie ustrzegły się tego. A tu miła odmiana, Dolph Lundgren zagrał swą najlepszą rolę.

ocenił(a) film na 8
DziurawaMarysia

Też mnie to ciekawiło. Byłem dziś na prapremierze i mogę zdradzić, że Ivan gada dużo więcej, niż w R4. Za to jego syn jest równie "gadatliwy", co ojciec w poprzednim filmie ;)

muttg

Dzisiaj byłem na seansie i bardzo spodobało mi się rozwinięcie wątku rodziny Drago. Super film ogólnie.

DziurawaMarysia

Końcowa scena z Drago i synem. Świetna

DziurawaMarysia

Filmu nie widziałem ale mam zastrzeżenie.Syn Drago wygląda jak typowy bokser wagi ciężkiej a młody Apollo przecież walczył w poprzedniej części w półciężkiej.Dla kogoś kto interesuje się boksem wie, że to kolosalna różnica w wadze a co za tym idzie w sile....

Janus83

Z tego, co widzę, Michael B. Jordan ma 182 cm. Byli już mniejsi bokserzy wagi ciężkiej (Marciano, Patterson, Tyson). Poza tym to, że pięściarz z niższej wagi zdobywa później pas w ciężkiej, jest co prawda bardzo rzadkie, ale były już taki sytuacje (Fitzsimmons, Holyfield, Haye, Roy Jones Jr, Moorer, M. Spinks)

DziurawaMarysia

Nie chodzi o wzrost:) Marciano i Patterson to głęboka historia.Wtedy bokserzy HW byli dużo mniejsi.Tyson był silny jak tur i wspaniale zbudowany.Postaw obok siebie Jordana i młodego Tysona.Róznica kolosalna....
Bokserzy z niższych wag zdobywali tytuły w ciężkiej.Częsc przykładów to historia, nie do powtórzenia obecnie a nowsze to: Holyfield , Haye czy Moorer..Postaw ich obok Jordana:)Ten chłopak wygląda jak z półciężkiej a nawet superśredniej.Roy Jones był właśnie takiej budowy jak on.Zrobił jeden wyskok do ciężkiej.Dobił ledwie do 88 kg i obił Johna Ruiza..A kiedy zaczęło się mówić o walce z Władimirem Kliczko zrezygnował i wrócił do półciężkiej.Kolosalna różnica w sile..Na tle wolnego jak ketchup Ruiza wypadł świetnie.
Mogę tak długo;)

ocenił(a) film na 6
DziurawaMarysia

Tyson był dużo mocniejszy fizycznie od tego aktora z Creed i niski środek ciężkości.
Przed więzieniem był mega kozakiem. Ciekaw jestem czy w tamtej formie z lat 1988-1993 miałby szanse z braćmi Kliczko czy Lennoxem Lewisem.

Na przykładzie Roy Jones Jr. (podobna sylwetka do aktora z Creeda) widać było jak dobrze radził sobie w
wadze półciężkiej, a o ile słabiej mu szło po podbiciu wagi do ciężkiej.

returner

RJJ chciał tylko zdobyć tytuł w HW dlatego walczył z Ruizem.Nie miał zamiaru podbijać wagi ciężkiej bo to skończyłoby się źle dla niego.

ocenił(a) film na 6
Janus83

Też tak sądzę, bo stracił najsilniejsze swoje atuty po podbiciu tej wagi. To nie był ten sam atleta :)
W półciężkiej przecież bawił się wręcz z rywalami.

ocenił(a) film na 8
Janus83

Jak się i interesujesz to wiesz, że ważenie to jedna wielka ściema. Podczas walki zawodnicy nie ważą tyle co na ważeniu, różnica między nimi w dniu walki wynosi nawet kilkanaście kilogramów. Tak samo było w tej sytuacji.

Mruck

Mówisz o niższych wagach:) W ciężkiej tak nie jest.W HW zbija się wagę dla poprawy szybkości i wydolności.Chociaż są wyjątki (Miller).
W półciężkiej jest wielu bokserów którzy na co dzień ważą ok 100 kg i zbijają do walk 20 kg.
Nie słyszałem jeszcze żeby od czasu ważenia aż do walki bokser nawadniając się wracał do wagi aż kilkanaście kilogramów:) 7-8 to tak..

ocenił(a) film na 7
DziurawaMarysia

Po angielsku jak Cię mogę a po rosyjsku beznadziejnie.

ocenił(a) film na 6
darex2709

Ja nawet nie jestem pewien czy to rosyjski.

ocenił(a) film na 7
marcinzarebski7

No nie, żaden z nich nie byl z Rosji xd akcent okropny

ocenił(a) film na 8
DziurawaMarysia

Ta część jest rewelacyjna

DziurawaMarysia

base64
aHR0cHM6Ly9yYXBpZHUubmV0Lzc4MzE3NjM1NTcvQ3JlZWQuMi4yMDE4LjEwODBwLldFQi1ETC5ERDUu MS5IMjY0LUNNUkctRXRIRC1DcmVlZC5JSS0ubWt2Cmh0dHBzOi8vbHVuYXRpY2ZpbGVzLmNvbS8wODc0 cmp4b2J5NWIvQ3JlZWQuMi4yMDE4LjEwODBwLldFQi1ETC5ERDUuMS5IMjY0LUNNUkdfRXRIRF9fQ3Jl ZWQuSUlfLm1rdi5odG1sCmh0dHBzOi8vcm9ja2V0c2hhcmUuY29tL2ZpbGUvZDgwNTcxNDNmYzVjNDI1 ODlkMGVhZGFkM2E5ZTE2ODIvQ3JlZWQuMi4yMDE4LjEwODBwLldFQi1ETC5ERDUuMS5IMjY0LUNNUkdF dEhEQ3JlZWQuSUkubWt2Cmh0dHBzOi8vZmlsZXNoYXJrLnBsL3BvYmllcnovMjgzMjI2NjYvODNlZWUv Y3JlZWQtMi0yMDE4LTEwODBwLXdlYi1kbC1kZDUtMS1oMjY0LWNtcmctZXRoZC1jcmVlZC1paS1ta3YK

ocenił(a) film na 3
DziurawaMarysia

IF HE TALKS, HE TALKS

:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones