Crows Explode

2014 2 godz. 9 min.
5,6 172
oceny
5,6 10 172
225
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Crows Explode
  • Ja oczywiście oczekiwałem że będziemy mogli oglądać po raz kolejny Genjiego i Sairzawe, i troszkę się zawiodłem, ale szczerze mówiąc bardzo dobry film tutaj tylko szkoda, że nie rozwinęli troszkę wątku tego kto był ojcem Kazeo bo jakoś nie mogłem tego zrozumieć.(pewnie by to i tak nie miało związku bo jego ojciec umarł(?) jak był mały.)

Tooru Goura jakoś bardzo słabo grał - chodzi o jego mimikę oczywiście, jakoś mi obrzydził ten film kiedy tylko pojawiał się na ekranie.

Również nie rozumiem jakim cudem Genjiego i Sarizawy nie było w tej części a Randa(linda)man był..troszkę to nie zrozumiałe bo wydawało mi się, że to niby jest uczeniem, takie odnosiłem wrażenie przez dwie ostatnie części że jednak jest w tej szkole. Niby jego ubiór mówił co innego, ale wtedy po co by mieli z nim walczyć?

Film bardzo dobry, szczerze mówiąc bardziej mi się podobał Kazeo jako postać niż Genji który był bardzo że tak powiem mściwy i używał pięści kiedy tylko chciał a tutaj Kazeo bardzo dobry charakter i nie walczył wtedy kiedy chciał i mógł tylko już w ostateczności, dlatego dziwi mnie troszkę ta potyczka na sam koniec z RandaManem ale prawdopodobnie oznacza to, że będziemy mieć kolejną cześć Kruków co jest plusem.

A jak ktoś się zastanawia dlaczego nie było Genjiego to z tego względu, że akcja serialu odbywa się miesiąc pod zakończeniu szkoły przez Genjiego.

Jeszcze jest ta sprawa z Ryohee Kagami który niby jest synem Kagamiego, tylko o ile się nie mylę to nie widzieliśmy jego ojca ani w pierwszej ani w drugiej części? To chyba nie jest ten co prowadził Yakuza?? Jeśli tak to nie wydaje mi się, aby on się nazywał Kagami.

• azkero AAA i z tego co wiem to ten film nie jest oficjalna 3 czescia z serii Crows Zero bo Crows Zero bylo odzwierciedleniem Mangi a Manga ma inne postacie po zakonczeniu szkoly przez Genjiego z tego co przeczytalem. Chyba trzeba bedzie zarzucic Mange i poczytac.

• Krzych0_ ocenił(a) ten film na: 5

azkero >Również nie rozumiem jakim cudem Genjiego i Sarizawy nie było w tej części a Randa(linda)man był

Rindaman był w niższej klasie

• Krzych0_ Ale przecież Rindaman był już w dwóch pierwszy seriach, a Genji był nowym uczniem w pierwszej Serii co oznaczało by, że Rindaman nie miał prawa być w Suzuran chyba, że zakładamy iż nie przeszedł z klasy do klasy?

• Krzych0_ ocenił(a) ten film na: 5

azkero Genji przenosi się do tej szkoły jako trzecioklasista, Rindaman jest wtedy w drugiej.

• Krzych0_ Taak ? Wydawało mi się że jest uczniem pierwszej klasy, więc pewnie masz rację.

Chociaż ja odniosłem wrażenie ze jest uczniem pierwszej klasie bo na początku filmu Genji pojawił się na spotkaniu jak reszta nowych uczniów, będę musiał to sprawdzić bo nie jestem jednak tego pewien.