PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482710}
7,2 1 032
oceny
7,2 10 1 1032
Crows Zero II
powrót do forum filmu Crows Zero II

can't wait!!!

ocenił(a) film na 8

no po prostu już odliczam dni do tego filmu. jedynka była boska! manga jest super... no i świetni aktorzy młodego pokolenia ^^

alex_67

Ja też się nie mogę doczekać!!! a w dwójce oprócz Shuna ma jeszcze grać Miura Haruma, cudowny, śliczny, kawaii chłopaczek...ah:) tylko szkoda, ze Shun nie będzie miał tych swoich pięknych włosów jak w jedynce:(

ocenił(a) film na 8
olszynka

aj tam włosy.. to się wytnie ;P ważne że ON będzie :D Shun to Shun i tyle ;)

alex_67

Wszyscy zdrowi?

ocenił(a) film na 4
_Garret_Reza_

Jakbyś czaił filmik Garecisko to byś wiedział, jak ślicznym chłopcem Szyun jest:DDD

TURSKI

Wpisałem w guglach, kliknąłem fotkę i już 5 minut mi antywir wariuje.

Jego facjata jest aż tak zawirusowana?

http://www.crunchyroll.com/group/JE-BodiesANDImprovement

ocenił(a) film na 9
alex_67

Ej LUDZIE!! wie ktoś może czy to jest już dostępne? :[
Niby wyszło w "lutym" teraz jest koniec czerwca a ja znaleźć nie mogę... się normalnie zapłacze, choć wzruszająca nie jestem...


Bardzo lubię kolesi z Suzuran - duży plus dla mnie, bo nie znoszę filmów z taką dawką przemocy, że nikt tam nie ginie :]
Bardzo pozytywny filmik gagi w niektórych scenach BOSKIE!! - Genji czytający z notatek, po rozkwaszeniu kilku gości, co ma im powiedzieć w stylu "yakuzy" Kiaaaa ^^ oszaleć z nimi można XD

ocenił(a) film na 10
NASZATA

Ja mama!!! Ściągnęłam z jakiegoś torrenta japońską, trzeszczącą kinówkę, ale się uwzięłam i obejrzę choćby same obrazki, a jak już wejdzie w porządku wersja to obejrzę jeszcze raz... i jeszcze raz i jeszcze. Uwielbiam ten film po prostu ;D
Podałabym stronkę z której to zasysnęłam, ale mi się gdzieś zapodziała. Poszukajcie sobie pod 'Crows Zero 2 torrent' gdzieś tam jest. ;)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
AleoCoChodzixD

Hm ... Ja też ściągnęłam ten film , ale niestety bez napisów. Szukałam na internecie ale znaleźć nie mogę :/ Masz może ? ;P

ocenił(a) film na 10
Bione

Mam, mam. ;D Tylko że zapodziała mi się gdzieś stronka z której ściągałam oO Mogę Ci przesłać je na maila, jeśli podasz. ;)

ocenił(a) film na 10
AleoCoChodzixD

Ooo... Byłabym Ci bardzo wdzięczna ; e-mail paupli@interia.pl ;)z góry dziękuje.

ocenił(a) film na 9
AleoCoChodzixD

Czy ja także mogę prosić o te napisy??? Mój e-mail : Natalia156@vp.pl
Bardzo mi zależy :)

AleoCoChodzixD

kórcze...nie mogę tego znaleść ani sciągnąc. <beczy>

alex_67

łee to sobie nie ściągne bo nie mam torrenta i nie umiem go ogarnąć -.-' no cóz może będzie potem na rapidzie...ale nie no ja umre jak tego filmu nie obczaję.... Oguri jest super, uwielbiam gościa ^^ Jak myslicie on serio ma 184 cm wzrostu?;>

ocenił(a) film na 10
markisadelioncourt

To , że jest bardzo wyskoki doskonale widać w filmach, a nawet myślałam , że ma z 2 metry xD

ocenił(a) film na 10
Bione

Ja tam nie przepadam za postaciami które gra Ogór, zawsze mu takie emowate wychodzą. W Crowsie jest to samo, pomijając fakt, że chodzi i wszystkim nadupca. ;D Ale za to Serizawa... dla niego zdecydowanie warto oglądnąć ten film. *.*

AleoCoChodzixD

On zawsze gra postacie zupełnie inne niż on jakim prezentuje się we własnej osobie ^^ ja tez mogę napisy?;> markisadelioncourt@o2.pl będę wdzięczna :P

ocenił(a) film na 10
markisadelioncourt

Jasne, wysyłam od razu ;D
A co do Ogóra to nie wiem, nim samym jakoś specjalnie się nie interesuje... w sumie wole zachwycać się postaciami z dram niż aktorami którzy je grają. xP

ocenił(a) film na 10
AleoCoChodzixD

Też tak mam ;)
Och skoro nie ma jeszcze polskich napisów to zajęłam się przetłumaczeniem ... Tylko nie wiem ile mi to zajmie i jakie będą efekty xD

ocenił(a) film na 10
Bione

No to będę Ci kibicować i czekać na wyniki. ;D Mam nadzieję, że się pochwalisz ;p

ocenił(a) film na 10
AleoCoChodzixD

No już prawię skończyłam ;P Jutro albo pojutrze sądzę , że będzie gotowe :P Tylko uwaga to nie jest profesjonalne tłumaczenie ;)

Bione

oo to możesz mi wysłać ? plizzz :D ja tez miałam zamiar się brać za tłumaczenie ale chyba tak szybko by mi to nie poszło ^^

ocenił(a) film na 10
markisadelioncourt

ok już skończyłam ;) I zabieram się za wysyłanie ;)

ocenił(a) film na 9
Bione

No to ja bardzo poproszę: Natalia156@vp.pl
Z góry dzięki :)

ocenił(a) film na 10
Natalia156

Proszę bardzo już wysłałam, tylko ostrzegam mogą znajdować się małe błędy ;P

ocenił(a) film na 10
Bione

Dzięki wielkie. *.* Jest dobrze, widziałam kilka literówek ale i tak Cię podziwiam za tłumaczenie. ;D
**
Eh.. ale i tak bardziej podobała mi się pierwsza część. ;]

ocenił(a) film na 10
AleoCoChodzixD

Heh nie ma za co :P Ehh już nie mogłam obejrzeć tego filmu od początku do końca , po całodniowym oglądaniu po kawałku :D

Tak , mi też się pierwsza cześć bardziej podobała , ale najczęściej tak jest (przynajmniej w moim przypadku ;P ) .

ocenił(a) film na 10
Bione

No kurcze, ja oglądałam go tydzień. Wracałam wieczorem z roboty, odpalałam kompa i go włączałam po czym zasypiałam po 15 minutach oO xD
No ja też wole pierwsze części, ale w sumie cieszę się, że mogę jeszcze zobaczyć całą bandę z Crowsa w akcji ;D Izaki się fajny zrobił... za to Tokio zdurniał. oO A Serizawa mógłby iść do fryzjera. XD

ocenił(a) film na 10
AleoCoChodzixD

Hyh no to faktycznie :P
Hehehe widzę , że mamy podobne zdanie :P Tokio to zdurniał przez ten klej :D:D:D Nie no żartuje :P Taaak Serizawa wygląda jak to Genji powiedział jak włóczęga z tymi włosami ... No ale jak na końcu je związał to już przypominał siebie z pierwszej części xD

ocenił(a) film na 10
Bione

No.. to na pewno przez ten klej.. oćpali go bliżnaki ;D ;D Swoją drogą oni są fajni *.* podobali mi się w tej części. Serizawa nawet kudłaty bije Genji'ego na głowę.
Ej a znasz jeszcze jakieś filmy tego typu, skoro jesteśmy przy tym temacie? Ja oglądałam Niebieską Wiosnę, bardzo fajne, prawie tak fajne jak Crows . ;D

ocenił(a) film na 10
AleoCoChodzixD

Heh :P czywiście , że są fajni :P Lepiej moim zdaniem wyglądają w tej drugiej części chociaż w pierwszej też niczemu sobie :D
Niestety nie znam ... Nie miałam czasu na oglądanie filmów .. Ale teraz trzeba będzie to nadrobic ;PP

ocenił(a) film na 10
Bione

Ja od wczoraj jestem na zasłużonej emeryturze po miesiącu harowania więc też wzięłam się za nadrabianie zaległości. ;D Na razie dorwałam ROOKIES i się uzależniłam od tej dramy normalnie. ^^ Tam są same chodzące, niegrzeczne ciasteczka. xDDDD

AleoCoChodzixD

ja nie wiemg dzie wy oglądacie te dramy wszystkie :( ja to jak sie na jakąs napale to nigdy nie mogę znaleść :P

ocenił(a) film na 10
markisadelioncourt

Ooo Rookies za to właśnie mam się zamiar zabrać w tym tygodniu ( gra tam Tokio z posklejaną głową )xD

markisadelioncourt ja najczęściej ściągam sobie filmy na kompa a łatwo jest znaleźć przecież :P tzn z polskimi napisami to może byĆ problem xD

Bione

aa no widzisz mi to właśnie o ten język chodzi :D :P

ocenił(a) film na 10
markisadelioncourt

Na www.love-anime.pl jest dużo dram po polsku, między innymi Rookies. Stronka zajebista, jej twórcy powinni dostać Nobla za przysługi dla ludzkości ;D A jak czegoś tam nie ma to wbijajcie na download-anime.pl tam macie większość dram jakie wyszły do ściągnięcia i są odnośniki do polskich napisów. ;D

ocenił(a) film na 10
AleoCoChodzixD

Och dziękuje za stronę ;) na pewno się przyda xD Już się biorę za oglądanie.

AleoCoChodzixD

jaaaa...nawet nie wiesz jak wielkie szczęście mi uczyniłaś tymi linkami *.* arigato gozaimasu ^^

ocenił(a) film na 10
markisadelioncourt

Wyobrażam, też przez to przechodziłam jak mi znajomy wysłał ;D Nie ma za co, tu się należą ukłony dla twórców tej strony. (hehe ale mi się rymło ;D )

ocenił(a) film na 8
Bione

czy też mogę prosić o napisy do tego filmu? pola-kiwi@wp.pl

ocenił(a) film na 10
Pola_Kiwi

Już wysłałam, znajdziesz parę literówek :P


Dla osób którę też chcą napisy - znajdziecie je na moim koncie w blogu ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones