PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754536}
7,3 63 210
ocen
7,3 10 1 63210
6,4 53
oceny krytyków
Cruella
powrót do forum filmu Cruella

Po wycieku zdjęć sądzę że reżyser naoglądał się za dużo Vegi

ocenił(a) film na 9
moonys

Czemu

ocenił(a) film na 9
tynarus120

Bo nie ma dżemu

ocenił(a) film na 9
moonys

widzę, że dyskusja
na poziomie

tynarus120

Może to wewnętrzne przemyślenia, którymi nie wypada się dzielić...?

ocenił(a) film na 9
ProF_A_N_

wypada

tynarus120

Moim zdaniem też, ale jak autorkę posta do tego przekonać?

ocenił(a) film na 9
ProF_A_N_

nie da się

ocenił(a) film na 9
ProF_A_N_

To wypada czy nie wypada? Chyba się troszkę pogubiłeś. Forum na Filmwebie służy właśnie do dzielenia się wewnętrznymi przemyśleniami

ocenił(a) film na 9
moonys

To było do mnie czy koło mnie

ocenił(a) film na 9
tynarus120

To było do drugiego pana

moonys

TO SIĘ PODZIEL!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
ProF_A_N_

typie zluzuj sie xD

moonys

Przepraszam niepotrzebnie się uniosłem. Ale coś jest nie tak, skoro piszesz, że trzeba się dzielić przemyśleniami na forum Filmwebie, bo od tego jest mimo, że poprzednio zapytana przez tyranusa o uzewnętrznienie tych przemyśleń odpisujesz "bo nie ma dżemu". To jest dopiero wewnętrzna sprzeczność, którą jeszcze zarzucasz mnie.

ocenił(a) film na 9
ProF_A_N_

Podziwiam, że wziąłeś wszystkie moje wypowiedzi na poważnie, ja lubię sobie pożartować na Filmwebie. Moje guilty pleasure to czytanie pseudokrytyków którzy uzewnętrzniają swoje głębokie przemyślenia biorąc wszystko na poważnie ale no offence
Btw Tyranus to mój partner i wie co jest 5 xD

moonys

To był bardzo rozbudowany żart chyba. Każdy pisze tu z myślą o tym, ze jednak ktoś t przeczyta i ciekawie skomentuje, zapyta, wywiąże się dyskusja itd. Ty wrzuciłaś jakąś rozkminię, a na pytanie o rozwinięcie ucięłaś to dość obcesowo. Nie wiem w jakim sensie Tyranus jest Twoim partnerem, ale sądząc po jego reakcji chyba nie wie co jest.

ocenił(a) film na 9
ProF_A_N_

w sensie takim że leży obok mnie i oboje śmiejemy się z tego co piszesz xD

moonys

Związek ery Internetu.

ocenił(a) film na 9
ProF_A_N_

+to nie była żadna głębsza rozkmina, po prostu zobaczyłam zdjęcia z filmu i skojarzyło mi się z produkcjami Vegi i tak o to powstał ten mój żarcik

moonys

tyranus120 jak już przestaniesz się śmiać to odpisz czy taka odpowiedź cię satysfakcjonuje czy moonys powinna jeszcze to jakoś rozwinąć (jaki element kojarzy się z filmami Vegi). Bo rozumiem, że w realu..."nie wypada" ;)

ocenił(a) film na 9
ProF_A_N_

Ja nie znam tej kobiety!

tynarus120

Ona uparła się, że jest inaczej. Jako, że jesteśmy na forum filmu Cruella w związku z tym filmy "Fatalne zauroczenie" (1987). Z Glenn Close, która również grała tę postać.

ocenił(a) film na 9
ProF_A_N_

o co ci cho???

tynarus120

Ona twierdzi, ze leżysz na jej łóżku. Ty że jej nie znasz. Sytuacja przypomina mi wiec nieco "Fatal Attraction".

ocenił(a) film na 9
ProF_A_N_

wlasnie o co ci cho ? ?

ocenił(a) film na 7
moonys

Twierdzenie, że ktokolwiek (a już tym bardziej z zagranicy) ogląda Vegę jest samo w sobie śmieszne i smutne.

ocenił(a) film na 9
Geohound

Ludzie to był Ż A R T, nawet to napisałam parę komentarzy wcześniej XD

ocenił(a) film na 10
moonys

Żart nie zrozumiały dla nikogo prócz Ciebie. Czasem zanim się coś napisze warto to przemyśleć. Takie z dupy dyskusje tylko marnują czas innym, którzy chcieli by przeczytać coś mądrego

ocenił(a) film na 9
Dulce_Art

No i jeszcze zrozumiały dla Tynarusa, napisałam że to mój partner xD ps nikt nie kazał ci wchodzić w tą dyskusję kochaniutki

ocenił(a) film na 10
moonys

Nawet odczytanie płci z nicka Ci nie wychodzi. Jak ostatnio sprawdzałam Panem nie jestem. Dyskutować też jeszcze nie zaczęłam, raczej wyraziłam tylko swoją opinię mając nadzieję, że da Ci coś do myślenia. Jednak prawda co mówią, że nadzieja umiera ostatnia.

ocenił(a) film na 9
Dulce_Art

Ale co miało mi niby dać do myślenia??XD przeczytaj wypowiedź tynarusa a potem wszystkie moje tak z 10 razy

moonys

Toście się dobrali. Żywię nadzieję, że jesteście bezpłodni.

ocenił(a) film na 9
Volfram

Twój stary

tynarus120

Takiś mocny? Jastrzębie Zdrój, oś.6. Pytaj o Miśka, potańczymy.

ocenił(a) film na 9
Volfram

A ja żałuję, że Twoja matka nie była bezpłodna

moonys

To już trzech. Dam wam radę.

moonys

No co jest Jasiu? Pękasz,jak byle suka?

ocenił(a) film na 9
Volfram

utkaj dziure

użytkownik usunięty
Volfram

Cichaj!

Nakapuj.

Dobierzcie się. Czekam.

ocenił(a) film na 9
Dulce_Art

Sory panowie narzeczona lubi wszystko nadinterpretować, ona nawet nie lubi Vegi. Dzisiaj odłączę jej internet

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones