PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754536}
7,3 63 192
oceny
7,3 10 1 63192
6,4 52
oceny krytyków
Cruella
powrót do forum filmu Cruella

O matko

ocenił(a) film na 4

Oczekiwałem czegoś bardziej demonicznego, a wyszło bardzo poprawnie, bardzo Disnejowsko, żeby nie powiedzieć disnejogejowsko ale wątek lgbt był tu bardzo słaby. Cruella nie pali papierosów i nie obdziera psów ze skóry. To akurat mi nie przeszkadzało, ale trochę demonicznego śmiechu by nie zawadziło no i ten wątek kryminalny dość marny.
W sumie pozostaje więc nam ładna dla oka rewia mody i zmaganie się głównej bohaterki z jej osobistym dramatem. Nie jest to film ani zły ani dobry. W zamyśle taka lekka komedia. Ale jak dla mnie za mało humoru, takich smaczków jak choćby ten z wykrywaczem metalu. Dla zabicia nudy to jednak nie polecam, trochę przeciągnięty.

ocenił(a) film na 7
Logan87

Weź pod uwagę, że znana nam Cruella z dalmatyńczyków to już znacznie starsza kobieta. Skoro w tak krótkim czasie, w filmie - przeszła transformację, to zakładam że za kolejnych 20 lat będzie obdzierać ze skóry psy i palić papierosy :) Fakt, pod koniec troche przeciągnięty, ale akcja wartka, przyjemny film.

Logan87

Mówisz, że chciałeś by było bardziej mroczno, a dalej mówisz, że było za mało humoru... Do jakiego filmu oczekiwałeś, że będzie podobny?

ocenił(a) film na 5
Logan87

Jaki był wątek LGBT? Nie kojarzę wgl

ocenił(a) film na 7
Logan87

Emma Stone powiedziała w wywiadzie, że nie było mowy aby bohaterka mogła we współczesnym filmie familijnym Disneya palić papierosy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones