PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754536}
7,3 63 192
oceny
7,3 10 1 63192
6,4 52
oceny krytyków
Cruella
powrót do forum filmu Cruella

co tu robi?:O

ocenił(a) film na 9

Co jest do licha? skąd tu Anita? przecież one poznały się w filmie bodajże.

filmmaniak_3

To są dwie odrębne historie, to raz. A dwa, w bajce z 1961 roku Anita i Cruella były „Najlepszymi przyjaciółkami” wszędzie jest to przedstawione inaczej.
Filmu jeszcze nie widziałem wiec nie wiem jaka role odgrywa tu Anita.

filmmaniak_3

Spoiler.





Anita to ta co robiła zdjęcia i na końcu dostaje Perditę, a Roger otrzymuje Pongo. Oboje są czarnoskórzy do czego Disney nas już przyzwyczaił.

ocenił(a) film na 10
Taio

Roger nie miał ciemnej skóry. Był jasny, tak jak w oryginale

DarkStella

Tak, możesz mieć rację. Napisałem tak bo aktor ma perską urodę.

Taio

Właśnie wróciłam z kina. I o ile, tak jak piszesz, Disney przyzwyczaił nas już do czarnoskórych aktorów w rolach postaci które wcześniej były białe, tak uważam że postać Anity została wepchnięta do tego filmu tak bardzo NA SIŁE, właśnie chyba tylko po to aby obsadzić w tej roli czarną aktorkę. Pojawia się na ekranie nie wiadomo po co? Postać która nie wywołuje żadnych emocji. Kompletnie nie rozumiem dlaczego akurat ta postać dostała swój plakat i pojawia się w materiałach promocyjnych skoro w filmie mamy conajmniej 5 postaci które dużo bardziej zasłużyły na takie „zaszczyty”.

StormWoman

No to jest właśnie cały Disney. Zniszczyli nową trylogię Star Wars, a teraz każda wersja aktorska jakiejś animacji musi mieć jakąś ciemnoskórą postać, zazwyczaj obsadzoną w roli głównej. Mieliśmy już czarnego Piotrusia Pana, teraz kolej na Małą Syrenkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones