PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32385}

Cube 2

Cube 2: Hypercube
5,9 38 876
ocen
5,9 10 1 38876
4,0 6
ocen krytyków
Cube 2
powrót do forum filmu Cube 2

Hej , głównie przyszedłem na to forum nie podyskutować, która część Cube jest lepsza, lecz czy za pomocą samego
teseraktu, a raczej obracaniem go, da się otrzymać jakiekolwiek anomalie czasowe (bo co do przestrzennych nie ma
wątpliwości). Nie wydaje mi się raczej, aby ilość wymiarów wpływała na lecący w nich czas.
Przyznam... mam nadzieje, że jestem w błędzie, bo bardzo fajny pomysł na wykorzystanie 4 wymiaru w filmie, ale
jeżeli zaciągnięto samą teorie, a następnie dodano dla zabawy podróże w czasie to mnie to trochę smuci. Gdyby tak
było to przedstawiałoby to wydarzenia w filmie raczej jako niesmaczne "fantasy", bo 4-ty wymiar nie zalicza się już do
naukowej FIKCJI... jest czymś konkretnym, opisanym. Tak jak np. w powieści o podróżach w czasie, której wydarzenia
toczą się jak podyktuje autor - "o podróże w czasie, wow da się spotkać swojego dziadka i siebie samego i powstają
paradoksy, ale super" - a potem nie ważne czy coś te paradoksy powoduje czy nie, to one w tej książce są, bo tak
autor uważa za fajne. To podchodzi w tedy raczej pod kulturę masową, w której autor nie stara się przedstawić
widzowi czegoś wartościowego, CAŁKOWICIE wpasowanego do teorii 4 wymiaru itp., ale nie... po prostu poda mu na
tacy świat, który jest tak wymysłowy, że nie będziemy nawet ułożyć swojej teorii, bo w nim wszystko jest możliwe.

Czekam więc na wasze zdanie na temat pytania na górze, bo chciałbym wiedzieć co sądzić o tym filmie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones