PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569184}
7,0 697
ocen
7,0 10 1 697
6,5 2
oceny krytyków
Cudze listy
powrót do forum filmu Cudze listy

którego treść poddawana jest wywodom filozoficznym i takoż rozdzielana jest na czworo, podczas gdy każdy z dyskutantów, choć widział ten film, nie raczył łaskawie choć w jednym zdaniu przybliżyć jego treść.
Nie znam więc jego treści, i sądząc po (tendencyjnych) uwagach, raczej go nie zobaczę.

ocenił(a) film na 8
voleon

Temat dokumentu jest opisany na górze. Czego jeszcze oczekujesz? Streszczenia? Po co w ogóle zostawiasz takie komentarze? Masturbujesz się trolując na forach?

Pattie_Sparkle

Cytat ze strony "Na razie nikt nie dodał streszczenia fabuły tego filmu. Możesz być pierwszy! Zamieść swój opis."

Miałem nie odpisywać na napastliwe i poniżające sugestie, ale się skusiłem. Zachęcę cię zatem do obejrzenia "Ósmego obcego pasażera Nostromo" zdaniem, per analogiam: "Film ukazuje pracę członków załogi kosmicznego statku handlowego".
jeśli zaś chodzi o merytoryczną dyskusję, nie dyskutuję z ludźmi przekonanych o swej nieomylności. A film był może i dobry, ale nie dla mnie.

ocenił(a) film na 8
voleon

Ale jak Ci streścić inaczej ten dokument? Wszystko jest przecież na ten temat już napisane. Chcesz aby Ci ktoś scenę po scenie filmu DOKUMENTALNEGO opisywał?

ocenił(a) film na 8
voleon

Chociaż porównałeś film fabularny do dokumentalnego. Po co pytam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones