PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89472}

Cukiereczek

Jawbreaker
5,6 1 854
oceny
5,6 10 1 1854
7,7 3
oceny krytyków
Cukiereczek
powrót do forum filmu Cukiereczek

Moim zdaniem film by mógł się wydawać ciekawy , gdyby nie reklamy 20 minutowe na polsacie , ale ogólnie film był dosyć nie realny moim zdaniem. Dziewczyny zostawiły pełno odcisków palców , a policja nawet na to nie popatrzyła. Też mogli bardzo łatwo odnaleźć kartkę z nagraniem. To by sprowadziło do sedna historii. Ogólnie temat nie trzyma się kupy , można to porównać z innymi filmami o trudnej młodzieży , lecz bardziej by tu mi się podobała mieszanka z Koszmarem minionego lata ... wtf co ja pisze , ale to tylko moje zdanie. Film oceniam na 7/10 ponieważ jakoś nie usnełam na ,,świątecznych'' reklamach polastu. I chciałam już wiedzieć jak się film zakończy , lecz końcówka nie dopracowana , nie wiemy nic o dalszych losach dziewczyn.

ocenił(a) film na 4

Dużym niedopatrzeniem jakie zauważyłam był telefon tej czarnej (przywódczyni [ czy nazywajcie ją jak chcecie] ) do szkoły i udawanie mamuśki w celu powiadomienia ,że ta zabita jest niby chora . Prowadzący śledztwo przecież doszli by do tego ,że mamusia wcale nie dzwoniła i nie powiadamiał szkoły o chorobie córki. Raz ,dwa namierzyli by tą czarną tym bardziej ,że głupia dzwoniła ze swojej komórki...

Największą głupotą było to, że policja uznała na podstawie rozłożonych nóg, że dziewczyna była zgwałcona. Ale chyba nie o to w tym filmie chodzi, że miał być spójny. Jakby miał być to by nie było aż tylu błędów.

użytkownik usunięty
TheNaturat_2

Dokładnie.

użytkownik usunięty
TheNaturat_2

zgwalcona? przeciez courtney przekonala sledczych, ze lizzy lubila organizowac sobie schadzki z nieznajomymi, tuz po tym mamy flashback z ktorego wynika ze courtney uprawiala seks z jakims gosciem w pokoju lizzy (slady spermy pochodzily wlasnie stad).

Już niestety nawet nie pamiętam, że taki film oglądałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones