PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496374}

Cyber-zjawa

Ghost Machine
5,1 492
oceny
5,1 10 1 492
Cyber zjawa
powrót do forum filmu Cyber-zjawa

Polecam

ocenił(a) film na 8

Mimo beznadziejnych opinii o tym filmie, polecam obejrzeć nie jest taki zły a już na pewno nie jest to jakaś kicha.

Oceniam 7/10 a za oryginalny pomysł daję 8/10.

ocenił(a) film na 7
PsychoPunk

Całkowicie się zgadzam. Bardzo dobrze się oglądało. Ciekawy pomysł i w sumie niezłe wykonanie.

Mocna 7 i dodaje do ulubionych.

ocenił(a) film na 2
Repek7

A według mnie, kompletne nieporozumienie. Gry aktorskiej lepiej w ogóle nie komentować, scenariusza też. 2/10

ocenił(a) film na 4
pretendent

Beznadzieja!!! ale 4/10 bo faktycznie pomysł fajny i nietypowy aczkolwiek niedopracowany

ocenił(a) film na 7
PsychoPunk

Również polecam. Mocna 7. Nie wiem czego ludzie spodziewali się po takim opisie filmu? Może udobruchania ducha? Może wesołego Casperka a może teksańską masakrę piłą mechaniczną lub martwicę mózgu. Nie wiem ale film naprawdę dobrze się oglądało, był nawet dobrze zagrany i dobrze zrealizowany. Efekty specjalne na niezbyt dobrym poziomie ale wszystko nadrobione jest klimatem filmu.

LaraNotsil

nie jest kicha, dobrze się oglądało ? O tym samym filmie mówimy z Farisem ? Oceny i ilość chcących go obejrzeć odzwierciedlają w zupełności poziom filmu...

ocenił(a) film na 8
PsychoPunk

Film szczególnie polecam fanom strzelanek komputerowych.

ocenił(a) film na 7
Constantine_34

Wirtualny świat tak pomocny w medycynie konwencjonalnej, jest tutaj przedstawiony jako zwierciadło nas samych oraz obecność niezidentyfikowanej istoty, jaką jest w tym przypadku niematerialna postać zła schowanego w programie komputerowym. Też oceniłem 7/10 film dobrze się ogląda, czasami występują w nim denerwujące sceny, które nadają tej produkcji tego smaczku, no i oczywiście udział Rachel Taylor :)

PsychoPunk

Czemu ten fil prowadzi do tak sprzecznych uczuć... wtf? nie wiem czy stracic czas na film czy jednak na cos pozyteczniejszego, chociaz jestem fanem S-F. W tym gatunku zdarzają się gnioty niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones