PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858438}

Cygańska królowa

Gipsy Queen
6,1 225
ocen
6,1 10 1 225
Cygańska królowa
powrót do forum filmu Cygańska królowa

Niestety. Boksu to tu jest jak na lekarstwo, a to pajacowanie w przebraniu małpy to jakaś porażka. Ogólnie film trudny, owszem, tematyka jest ciężka i dająca do myślenia, poruszająca, ale ta końcowa niby walka to przepraszam co to miało być? One się ledwo ruszają, Ali sama w sobie nie jest żadnym odkryciem, jest co najwyżej przeciętną fajterką, moim zdaniem bardzo marną, a końcówka to w kółko to samo, korpus korpus w ryj i zejście, no ile można, brak zakończenia co odbiera temu filmowi cały klimat, bo co mam sobie wyobrazić że wygrała bo... No właśnie bo co? Bo dostawała po czole (dosłownie) większość czasu czy dlatego że ma trudne życie? No jak dla mnie mizerny ten film. Zawiodłem się.

ocenił(a) film na 10
nikone

pewnie sam jesteś bokserem dlatego tak skomentowałeś .. dziwnie ze Bokserzy mówią ze w karate,krav maga,MMA, boks tajski itd ze niby nie ma tam elementy bokserskie czyli uderzenia a nawet bokserzy uwazaja się za niepokonani i nierozumieją ze czasem znajdzie się ktoś kto trenuje inne style walki a boksuje lepiej niz bokserzy

ocenił(a) film na 3
vAkatsuki

Nie, trenuje taekwondo i zapasy, a co to ma do rzeczy w ogóle? Ja mówię o filmie, a nie o tym kto co ćwiczy i jakie ma podejście do sztuk walki.

ocenił(a) film na 10
nikone

taekwondo słyszałem ze kiedyś nazywało się karate ale zrezygnowali z nazwy karate aby pójdz swoją drogą a film widać ze niemieckie prawo jest uposledzionie juz w Polsce mieliby o wiele Lepiej i prawie nikt by ich nie atakował za to ze są cyganami hehehe

ocenił(a) film na 3
vAkatsuki

No to źle słyszałeś, co to w ogóle za informacja "słyszałem". Poczytaj trochę u źródła to może się czegoś dowiesz. Karate jest japońskie, taekwondo koreańskie, język jest zupełnie inny, oh jak mnie drażni taka ignorancja

ocenił(a) film na 10
nikone

nie wiem jak ty ale na Youtube jak widziałem walki taekwondo to ciosy były przewidzialne, kopnieca powolne nie było w tych walkach dynamiki i wytrwałości(do ciebie nic nie mam )

ocenił(a) film na 3
vAkatsuki

Weź idź dzieciaku w warcaby pograj bo jak czytam te brednie które piszesz to się może w kieszeni otwiera, taekwondo to jeden z najszybszych sportów walki, nawet tkd olimpijskie jest takie, błagam, nie odpisuj już

ocenił(a) film na 10
nikone

oglądnij na Youtube "Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Taekwon-do" takie najszybszych sportów walki nie jest a od treningu zalezy jaka będzie dynamika kopnieca czyli nawet karateka moze miec szybce kopnieca od osoby który trenuje Taekwondo a nawet odwrotna sytucja .

"BARDZO DOBRY występ Aleksandry Kowalczuk w turnieju olimpijskim w TAEKWONDO |" tutaj tak samo nie widać aby było najszybszych sportów walki . powolne i przewidywalne ciosy

ocenił(a) film na 3
vAkatsuki

Zrób przysługę światu i idź się powiesić albo coś bo jak A. Kowalczuk i tkd to powolne sporty to ja chcę z Tobą sparing, zobaczymy jaki szybki jesteś.

ocenił(a) film na 10
nikone

chodzi mi o to ze to zalezy od treningu czy to co trenujemy będziemy dobrze prezentować(szybkie techniki-ciosy)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
nikone

a ty masz jakieś pojecie o zyciu i sztuki walki?jesteś bystry jak woda w klozecie po porannym rozwolnieniu . nie masz pojecia o sztuki walki jak trenować , a takewondo te co widziałem na Youtube jest powolne 0 szybkosci i 0 dynamiki , widac ze jesteś wyborcą PO skoro nie obchodzi ciebie założenie rodziny i potem utrzymanie tej rodzinny tacy jak ty mówiąc jbac PIS za patriotyzm do Polski i za to ze dbają o Polskie rodziny .widac ze jesteś jakimś spasionym ddzieciorem , gdybyś miał jakieś pojecie o sztukach walki to wiedziałbyś ze to zalezy od tego jak trenujemy a nie od tego co trenujemy .

ocenił(a) film na 10
nikone

inne filmy jak rocky Balboa naprzykład podobną mieli fabułe i były jeszcze inne filmy w którym bokser ma dziecko to nie pisz głupot ze niby tutaj nie było w boksie a w tych filmach jak Rocku Balboa to niby było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones