PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4841}

Człowiek, który wiedział za dużo

The Man Who Knew Too Much
7,1 8 512
ocen
7,1 10 1 8512
6,8 10
ocen krytyków
Człowiek, który wiedział za dużo
powrót do forum filmu Człowiek, który wiedział za dużo

Jenak zawiodłam się. Szkoda, że zawiodłam się na filmie reżyserowanym przez mistrza...Niestety daję 4. Choć temat filmu jest dobry i na początku jest ciekawie to jednak im dłużej się ogląda tym jest gorzej. Nie mówiąc o głupim wręcz zakończeniu.
Wciągająca historia, jednak denerwowało mnie aktorstwo - w szczególności Doris Day.
Ode mnie 4/10, film nie spełnił moich oczekiwań. Po mistrzu spodziewałam się czegoś lepszego.

ocenił(a) film na 4
EM_DE_KE_AS

Co by zostało z tego dokonania Hitchcocka jeśli wytrawić(termin z technologii oczyszczania stali nierdzewnej) by owo dokonanie z absurdów scenariuszowych?
Absurdów, które znacząco, osłabiają osiągnięcie satysfakcji z seansu. Zostaje sekwencja w sali koncertowej i szczypta humoru... całość trwałaby jakieś 25 min. Myślę, że autorytet Hitchcocka ucierpiał od "Człowieka, który wiedział za dużo".
Szczęściem dla nas widzów w tej dekadzie większość innych dokonań Mistrza (?) to rzeczy do zapamiętania i noszenia w sercu.
Good night, and good luck, esforty.
3/10

EM_DE_KE_AS

Ale kolega Alfred ma ten sam problem co łudi alen, czyli pomysl ktory starcza na krotki metraz. Wszystkie jego filmy takie sa niestety i z tym trzeba sie pogodzic. Zaleta tych starych filmow jest to, ze w wiekszosci nie przekraczaja 1.5h wiec mozna wytrzymac.

EM_DE_KE_AS

zajmij sie czymś innym, bo filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones