PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=887}

Człowiek z księżyca

Man on the Moon
7,2 46 498
ocen
7,2 10 1 46498
7,7 24
oceny krytyków
Człowiek z księżyca
powrót do forum filmu Człowiek z księżyca

Kto był Tonym Cliftonem w ostatniej scenie, ktoś mi powie?

ocenił(a) film na 8
eden6655321

Moim zdaniem, nieważne kto występował w roli Tony'ego.
Autor chciał przez to powiedzieć, że człowiek moze umrzeć, ale jeśli zostawił coś po sobie, to jego dorobek sprawi, że będzie nieśmiertelny, dopóki pamięć o nim nie zgaśnie.
Tak to w skrócie widzę.. ale mogę się mylić.

ocenił(a) film na 7
Bobby_G

W pełni się zgadzam z tym, co napisał Bobby G

ocenił(a) film na 10
Bobby_G

Fajnie to ująłeś Bobby G, zrozumiałeś przesłanie z czym ja ostatnio mam problem, pozdrowienia

ocenił(a) film na 7
eden6655321

Bob, przecież dublował Tonego w jednym z wcześniejszych występów (gdy obaj pojawili się na scenie)

ocenił(a) film na 9
Betewu

Tyle że Bob, był pokazany wśród publiczności bijącej brawo, więc Tonym musiał być ktoś zupełnie inny.

ocenił(a) film na 10
grabarz91

Andy Kaufman miał wielu "uczniów", którzy potrafili naśladowac Cliftona, więc najprawdopodobniej był to jeden z nich.

eden6655321

W ostatniej scenie widzimy Tonyego Cliftona. Tego którego nie lubiano, tego którego bylo łatwiej
imitować, oraz tego ktorego stworzył Andy Kaufman. Nie było przeciez pogrzebu Tonyego! Potem szereg
neonow przedstawiających nieżyjących komików. Potem widzimy ze Bob Zmuda siedzi na widowni, a tym
samym nie moze byc na scenie.
W tym momencie pojawia sie przed nami neon niezyjacego komika- Andyego Kaufmana.
Tak jak Andy podtrzymywał legende Presleya, tak ktoś podtrzymuje jego legende. To nie wazne kto...

Zgadzam się z Bobbym G, postarałem się to tylko trochę rozwinąć.

PS. Andy nie parodiowal Presleya! Zabawne bylo to ze od początku show byl "cudzoziemcem" z kiepskim
zartem i nagle staje sie wierna kopia Króla! Obejrzyjcie jego oryginalne wystepy na tubie! On śpiewa jak
Presley i nie ma w tym nic smiesznego, a sam o sobie nie chcial mowic ze jest komikiem czy parodysta.

ocenił(a) film na 8
michal_139

Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się tutaj, aby większość podzielała moje zdanie. Chyba doznałem przebłysku pisząc moją opinię.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones