PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504196}

Czarna błyskawica

Chernaya molniya
6,4 3 685
ocen
6,4 10 1 3685
Czarna błyskawica
powrót do forum filmu Czarna błyskawica

Ta Nastia to blachara

ocenił(a) film na 6

Najpierw leci na Mesia C-klasę ,później na I'coś tam,na sławę gościa a w końcu na latającą Wołgę.Blachara i tyle jakich wiele.

zygi_x

:))))))))))))))) zgniłem słodko po tym komentarzu ...swoją drogą masz racje:)

zygi_x

tez to tak odebralem

ocenił(a) film na 8
zygi_x

Leci na ipoda i mercedesa idealny przykład ruskiej dziwki ...

ocenił(a) film na 6
zygi_x

Masz poniekąd rację, dziewczyna leci na kasę. Ale z drugiej strony, kiedy już ostatecznie decyduję się być z Dimą to wciąż myśli że to jego dziany kumpel jest Błyskawią więc akurat przy tym najważniejszym wyborze przestaje kierować się pieniędzmi.

zygi_x

nie chcę nic mówić ale walicie spoilery, co prawda niewielkie ale sens tej historii leży właśnie w w/w wątku. z jednej strony zgodzę się z powszechnym przekonaniem "leci na ipoda i mercedesa" - wiadomo o co biega, z drugiej jednak muszę wam powiedzieć, że to nie do końca tak. U nas w Polsce, ludzie mieszkający najczęściej we wsi zabitej dechami, marzą o wyrwaniu się stamtąd i normalnym [w sensie mam co jeść i w co się ubrać] życiu. to nie do końca prawda,że takie kobiety to blachary - w Rosji jak wiecie [albo i nie;]] są dwie klasy: Bieda i bogacze[z małej z wiadomych przyczyn]. Ludzie tam albo żyją 'ledwo wiążąc koniec z końcem" lub śpią na kasie. W ten sposób przez lata wykształcił się właśnie taki a nie inny obraz rosjanek, które potrafią być cudownymi kobietami [suczy, czy jak tu kolega określił "blachar" nie brakuje aczkowliek należy pamiętać o "normalnych"]... no chyba tyle;p

ocenił(a) film na 7
PONCZO

wlasnie jestem po obejrzeniu
i to samo spostrzeglem :D

ocenił(a) film na 6
PONCZO

Fakt. Tło kulturowe dużo wyjaśnia jeśli chodzi o tą bohaterkę.
Co do spoilerów, to cóż. Mi zawsze trudno rozmawiać o filmach które obejrzałem bez wspominania elementów fabuły. Chyba że że komentarz ma się sprowadzać do "Fajny" albo "Nie fajny".
Myślę że co do "Czarnej" spoilery nie mają wielkiego znaczenie bo jak to z filmami o superbohaterach bywa, po 10 minutach można rozgryźć cały film. Co innego np. Piła, Szósty Zmysł czy coś w tym stylu gdzie chodzi o zaskoczenie a spoiler może popsuć całą przyjemność z oglądania.

zygi_x

blachara jak nic :|

zygi_x

Przecież ona tego nie ukrywa że zrobi wszystko, aby nie wracać tam do siebie na prowincję bo tam nic nie ma.
Takich pełno jest które chcą się wybić znikąd w wielkim mieście zarówno w Polsce jak i na Świecie

zygi_x

To nie ipod tylko iphone :P

ocenił(a) film na 7
zygi_x

Fakt, też tak to odebrałam.Aż się dziwię głównemu bohaterowi, że tak na nią leciał mimo wszystko.Ale film spoko 7/10.

ocenił(a) film na 7
zygi_x

Hihihihi lepiej bym tego nie ujął. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones