PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865320}
6,8 22 005
ocen
6,8 10 1 22005
6,5 28
ocen krytyków
Czarna owca
powrót do forum filmu Czarna owca

Po Juliuszu, gdzie ewidentnie Alka zdominował Bardzo Ważny Producent z przyjemnością obejrzałam właśnie Czarną Owcę, gdzie ten przeinteligentny gość zrobił użytek ze swojego doświadczenia i nie dał się zjeść tefaułenowi. Jeszcze nie perfekcyjnie, ale już ewidentnie widać kreskę. Ku mojej wielkiej radości rośnie nam specjalista od polskiej czarnej komedii. Kurka, cieszę się jak dziecko! Alek, ciśnij dalej, będziesz legendą polskiej kinematografii!!!

ocenił(a) film na 7
Wrednabestia

Oj, tak, śmiechu co niemiara, ale i wzruszeń. Jakubik - genialny.

ocenił(a) film na 5
Wrednabestia

Cieszy entuzjazm, natomiast mam pytanie, o czym jest ten film z tą wyraźną kreską ( której przyznam szczerze nie widzę) ?

ocenił(a) film na 8
piciu6

To o wyraźnej kresce to metafora stylu twórcy, jeśli weźmie się pod uwagę wszystkie jego wcześniejsze filmy. Mam nadzieję, że pomogłam.

ocenił(a) film na 8
Wrednabestia

Faktycznie!!! Super film - tak różny od większości rodzimych produkcji. I do śmiechu, i do pomyślenia a i łezka czasem w oku się zakręci. Niby nic specjalnego, ale ogląda się bez cienia znużenia od początku po napisy końcowe. Wszystko wyważone i podane w odpowiedniej formie, bez epatowania nagością, wulgaryzmami czy ideologią LGBT. Człowiek wychodzi z kina i wie, że to nie był stracony czas ani pieniądze. 10-tki nie daję bo jednak to nie jest ideał. Jednak z czystym sumieniem polecam!

ocenił(a) film na 6
zalew

Masz rację nie było ideologii LGBT, były tylko osoby LGBT:-)

Wrednabestia

W końcu fajny naturalny humor, a nie dowcipasy polskich stenduperów. To mnie najbardziej raziło w Juliuszu.

ocenił(a) film na 7
matimat17

Tak, dobry film. Dobry to rzadki komplement w odniesieniu do polskiego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones