Odtwórz Zwiastun nr 1 (angielski) 2:08
Film

Ceniza Negra

2019 1 godz. 22 min.
5,4 156
ocen
5,4 10 156
106
chce zobaczyć
{"id":"837751","linkUrl":"/film/Czarne+popio%C5%82y-2019-837751","alt":"Czarne popioły","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/77/51/837751/7895021.2.jpg"}
Trzynastolatka musi zaopiekować się starzejącym się dziadkiem, który nie chce już żyć. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Czarne popioły
Czarne popioły (2019) Zwiastun nr 1 (angielski) 2:08
Czarne popioły | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (angielski) | 2019 | Film Selva ma trzynaście lat i jest sierotą. Mieszka z dziadkiem w kostarykańskiej prowincji Limón wśród lasów deszczowych, które tętnią życiem. Wszystkie kobiety, które mogłaby być wzorem do naśladowania, znikają z jej życia. Teraz jeszcze dziadek gotów jest do odejścia. Selva odkrywa, że śmierć nie jest taka straszna, jak mogłoby się wydawać. Kiedy umieramy, po prostu zrzucamy skórę. Możemy wtedy przemieniać się w wilki, kozy, cienie lub co tylko chcemy. Intymna i magiczna opowieść o dojrzewaniu. Między tętniącą życiem przyrodą, bliskimi przyjaciółmi w szkole i zawsze obecnymi duchami tych, którzy odeszli, Selva musi znaleźć własną drogę do dorosłości.

Selva ma trzynaście lat i jest sierotą. Mieszka z dziadkiem w kostarykańskiej prowincji Limón wśród lasów deszczowych, które tętnią życiem. Wszystkie kobiety, które mogłaby być wzorem do naśladowania, znikają z jej życia. Teraz jeszcze dziadek gotów jest do odejścia. Selva odkrywa, że śmierć nie jest taka straszna, jak mogłoby sięSelva ma trzynaście lat i jest sierotą. Mieszka z dziadkiem w kostarykańskiej prowincji Limón wśród lasów deszczowych, które tętnią życiem. Wszystkie kobiety, które mogłaby być wzorem do naśladowania, znikają z jej życia. Teraz jeszcze dziadek gotów jest do odejścia. Selva odkrywa, że śmierć nie jest taka straszna, jak mogłoby się wydawać. Kiedy umieramy, po prostu zrzucamy skórę. Możemy wtedy przemieniać się w wilki, kozy, cienie lub co tylko chcemy. Intymna i magiczna opowieść o dojrzewaniu. Między tętniącą życiem przyrodą, bliskimi przyjaciółmi w szkole i zawsze obecnymi duchami tych, którzy odeszli, Selva musi znaleźć własną drogę do dorosłości.

studio
Promenade Films / Sputnik Films
data produkcji
2019
tytuł oryg.
Ceniza Negra
inne tytuły
Czarne popioły Polska
Cendre Noire Francja
Więcej...
Zdjęcia do filmu były kręcone w Limón (Kostaryka).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych