PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747140}

Czarownica 2

Maleficent: Mistress of Evil
6,9 52 143
oceny
6,9 10 1 52143
5,6 8
ocen krytyków
Czarownica 2
powrót do forum filmu Czarownica 2

Zamiast dojzałej baśni ( jak pierwsza część ) pełną gniiewu i nienawieści dostałem bajke dla dzieci słabo słabo

ocenił(a) film na 8
Moretz96

A moze Ty sam jesteś "niedojzały, pełen gniiewu i nienawieści" dlatego robisz tyle błędów w pisowni ojczystego języka a interpunkcja kojarzy Ci się pewnie z zabiegiem chirurgicznym.

darex2709

Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli . Trzy błedy.

ocenił(a) film na 8
demoneq69

Przepisałem Twoje słowa, dlatego są ujęte w cudzysłów.

darex2709

To nie moje słowa. A błedy nie są w cytacie, tylko w Twoim tekscie.

ocenił(a) film na 8
demoneq69

A gdzież to?

darex2709

1. moze => może
2. "niedojzały => ,,niedojzały
3. a interpunkcja => ,a interpunkcja

darex2709

Cytat też jest niepoprawnie.

ocenił(a) film na 8
demoneq69

A wiesz co to jest sarkazm? Skoro Ty nie użyłeś polskich znaków, to ja powtórzyłem te błędy po Tobie. Jeśli zaś chodzi o przecinek przed "a", to w zdaniach złożonych owszem. Cytat zaś nie jest pełny i nawet chyba niezbyt dokładny ale to też było zamierzone. Tak czy owak - luz!

ocenił(a) film na 8
darex2709

Skoro chcesz się tak czepiać, to u Ciebie z interpunkcją też kiepsko.

ocenił(a) film na 8
mimka95

A gdzież te błędy interpunkcyjne znalazłaś?

ocenił(a) film na 5
Moretz96

Też się bardzo rozczarowałam. W zasadzie jak się obejrzało zwiastun to wiele więcej w filmie nie ma. Niby pojawia się sporo nowych postaci, ale przez to stare i dobrze znane jak Diaval mają bardzo mało czasu ekranowego nad czym boleję straszliwie. Zresztą nowi bohaterowie też wcale za dużo do powiedzenia nie mają. Zamiast tego mnóstwo scen dostało na przykład to CGI stworzonko, którego usunięcie z fabuły w zasadzie nie zmieniłoby nic.

Liczyłam na więcej. Pierwsza część jest zdecydowanie lepsza.

ocenił(a) film na 5
Leiko

Dziękuje za normalną odpowiedź na temat filmu , odpowiedziałaś na nią jako jedyna BRAWO :)

ocenił(a) film na 3
Moretz96

dokładnie pierwsza część była trochę umrocznionym pokazaniem na nowo znanej historii, gdzie fabuła zaskakiwała pomysłami. Dwójka jest jak prosty film dla przedszkolaków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones