PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747140}

Czarownica 2

Maleficent: Mistress of Evil
6,9 52 216
ocen
6,9 10 1 52216
5,6 8
ocen krytyków
Czarownica 2
powrót do forum filmu Czarownica 2

Z jednej strony fajnie, ze zakonczylo sie dobrze... z drugiej czuje moocny niedosyt. Ludzie nie sa dobrzy, jestesmy potworami, niszczacymi wszystko co jest nam nieznane i co moze nam przyniesc jakiekolwiek korzysci. Wizja unicestwienia jej byla dosyc przyjemna :) no ale wiadomo, to film skierowany dla mlodszych widzow.
Efekty specjalne niesamowite, caly czas sie zastanawialem, jak mozna zrobic cos takiego. Troche mi sie nie podobaly stylizacje Diaboliny, byly takie dziecinne, do tego do glupkowate miny psuly mi przyjemnosc z ogladania. Oczywiscie moj talent do zamawiania biletow sprawil, ze troche sie zmeczylem, bo ogladalem wersje dubbingowa... Naprawde koszmar i nie polecam.
Maz Aurory byl zbyt idealny... Nawet podczas walki fryzurq mu sie nie zniszczyla.
Ale uroda Elle sie pozachwycalem. I te jej wlosy, naprawde idealnie pasowala na krolewne lasu. Chociaz jak tak mysle, to jej chrzestna tez, bo mozna ja skojarzyc z taka obronczynia.
Co tu duzo oceniac, moze zmienie zdanie, jak poczytam opinie innych, bo ja to tam nie lubie az tak filmow i nie umiem ich oceniac. Fajny, taki 6,5/10. Glownie daje za efekty, no i za fajne skrzydelka. Tez bym chcial takie. A odejmuje za zbyt bajkowa, kolorowa koncowke.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones