PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137466}
6,7 88 756
ocen
6,7 10 1 88756
6,0 15
ocen krytyków
Czas surferów
powrót do forum filmu Czas surferów

5/10

ocenił(a) film na 5

W sumie ciekawy pomysł, kilka śmiesznych dialogów, ale aktorsko na kolana nie powala, na próżno również szukać w tym filmie ciekawych zdjęć. Do obejrzenia z nudów.

ocenił(a) film na 10
DamaMarcia

Na główne rolę wzięli amatorów, ale zasadniczo wyszło nie najgorzej - kozioł po prostu pasował wyglądem do tej roli, fifi jeż cię mogę jakoś tam zagrał, rysiu był tragiczny, ale udało się, że filmu nie zepsuł, bo dobre były role epizodyczne.

ocenił(a) film na 5
DamaMarcia

Dałem tyle samo. Średniak. Jest parę śmiesznych scen, ale dialogi sprawiają wrażenie wymuszonych. Wiem, że Rysio miał być mądrzejszy od reszty i cwaniakować, ale z tym przesadzili. Najlepiej wypadł moim zdaniem Boguś. Ponieważ film jest pocięty, ciężko ogarnąć końcową intrygę po pierwszym obejrzeniu. Zbig Potejto zupełnie od czapy. Tak jak Maciąg. Jej rola jest epizodyczna, ale na plakacie pręży się w centrum. W ogóle film wydaje się tani - kilku kumpli umówiło się na film, wcisnęło w niego parę znanych twarzy, a wszystko zasponsorowało Tesco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones