PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4799}
6,4 14 454
oceny
6,4 10 1 14454
6,0 9
ocen krytyków
Czerwona gorączka
powrót do forum filmu Czerwona gorączka

Kawal solidnego kina akcji ale szkoda ze film jest troche zapomniany i tak rzadko puszczany w tv...

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Obok ...........zapomniałeś o Commando i Prawdziwych kłamstwach.

ocenił(a) film na 9
legia2912

Jasne ze zapomnialem o TRUE LIES ale COMMANDO nie uznaje za jego najlepszy film bo wkur...wiaja mnie filmy gdzie zbyt duzo kiczu i glupot nawciskaja. COMMANDO by byl zaje...bisty gdyby byl w nim scenariusz bardziej przemyslany, sensowny i na powaznie jak w RAMBO1. COMMANDO celowo byl zrobiony nie na powaznie jako typowe kino niskobudzetowe co mi osobiscie sie nie podoba.

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Dla mnie Commando jest bardzo dobrym , klimatycznym filmem na miarę Rambo. Ja osobiście kocham takie filmy.

ocenił(a) film na 9
legia2912

Ziomek nie porownuj obu filmow bo kaleczysz w tym momencie kultowego RAMBO1. Nie wiem czy czytales ale COMMANDO powstal kilka lat po swietnym RAMBO1 i celem scenarzystow i rezysera nie bylo kopiowanie RAMBO ale nawiazywanie do tego filmu z lekkim przymrozeniem oka dlatego w kilku scenach w COMMANDO widzimy podobna bron z ktorej strzela ARNOLD i podobne sceny. COMMANDO mial byc nawiazaniem do RAMBO1 ale nie na powaznie. Tobie sie COMMANDO podoba i wiem ze ten film ma wielu fanow niemniej jednak jestem w grupie(duzej grupie)fanow szczegolnie RAMBO1 a COMMANDO owszem podobal mi sie ale jak mialem lat 10-11 i nie zwracalem uwagi nad sensem filmu i scenariuszem. Bylem za mlody i zbyt nieopierzony dlatego wiele filmow z lat 80tych 'łykałem jak młody pelikan'. Ale powiem Ci szczerze ze pelno filmow z lat 80tych ktore widze teraz wydaja mi sie obecnie smieszne i wrecz tandetne ale sa takie filmy ktore nawet do teraz uwielbiam i nie uwazam ich za celowy kicz modny w tamtych czasach. Napisze Ci ktore kultowe filmy z lat 80tych nawet teraz uwazam za swietne i nie ma sie do czego doczepic: 1.THE THING, 2.MGŁA, 3.UCIECZKA Z N.JORKU, 4.RAMBO1(Rambo2 mi sie nie podoba...), 5.UCIEKINIER, 6.HELLRAISER1, 7.COBRA, 8.CZERWONA GORACZKA, 9.AUTOSTOPOWICZ, 10.KICKBOXER, 11.KRWAWY SPORT i wiele innych tytulow. Te filmy obejzalem ponad 20 lat temu i wciaz robia na mnie wrazenie i je poprostu lubie.

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Nie wiem czy czytałeś ale Commando powstało jako odpowiedź na Rambo II. Po prostu Commando mi się bardziej podoba. Dla mnie Rambo Pierwsza Krew jest śmieszna lecz wciąż kultowa. Ostatnio zakupiłem ją na DVD i dla mnie nawet się ni umywa przy Rambo II i Commando.

ocenił(a) film na 8
legia2912

Wszystkie te filmy są zaje...te,ale Commando jest The Best :-)

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Racja. Commando jest zrobiony z dużym przymrużeniem oka, wręcz kiczowaty. Ale to jest taki super kicz i zajebiście się to ogląda do dziś :)

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Prawda... ale akurat dziś dają w TV i już zacieram ręce, bo sam widziałem ten film może maks 2 razy w życiu i to ładnych kilkanaście lat temu, tak więc nie mogę się doczekać:)

ocenił(a) film na 9
raf_filmweb

Fakt od 20tej teraz leci na TV PULS.

ocenił(a) film na 9
raf_filmweb

Napisz jak wrazenia po 'CZERWONEJ GORACZCE'...

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Cóż mogę napisać...wrażenia bardzo dobre, Arni z Belushim wymiatali. Ich dialogi były epickie. Można się było pośmiać co niemiara:) W zasadzie to oni ciągnęli cały ten film. Główny zły bohater jakoś nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia poza groźnym wyglądem. Fajny był ten komisarz. Sama akcja też fajna i na wysokim poziomie. Mocne kino akcji, ode mnie 8/10.

punisher822_filmweb

obok terminatorów i predatora ta naiwna b-klasowa kaszanka nawet nie stała.

ocenił(a) film na 9
Popeye

No to jestes w mniejszosci skoro tak uwazasz... Zyjemy w wolnym kraju i mamy prawo do wlasnego zdania zatem to logiczne ze jednemu sie cos podoba a innemu nie. Ja lubie CZERWONA GORACZKE i tyle ;)

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Według niektórych ,,Czerwona Gorączka ,, to jeden z najsłabszych filmów Arniego obok ,,Jak to się robi w Chicago ,, Ale ja i tak go uwielbiam !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones