PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782965}
4,2 3 650
ocen
4,2 10 1 3650
2,4 5
ocen krytyków
Czerwony punkt
powrót do forum filmu Czerwony punkt

Utytułowany brytyjski aktor, o którym dowiedziałem się... dopiero z filmwebu. Nie jest to ktoś na tyle rozpoznawalny, aby warto było płacić mu ogromne pieniądze za zagranie tego typu roli - by potem średnio ogarnięty widz jak ja na przykład (a takich jest większość) i tak go nie rozpoznał. Po drugie - pomysł zerżnięty 1 do 1 z Kilerów 2-óch, tam też kula trafiła w papierośnicę, a nie w serce.

Wolfgang1984

Jeżeli nie znasz Ewana (który chociażby musi być kojarzony z serią Star Wars znaną na cały świat) i o nim nawet nie słyszałeś to albo dopiero wszedłeś w filmy albo jesteś trollem internetowym. ;)

butryk_2

Nie oglądałem serii Star Wars :) Widocznie nie jestem aż takim kinomaniakiem, by tego aktora kojarzyć. Film Matrix też jest znany na cały świat, a ja obejrzałem go dopiero w tym miesiącu - i wcale nie uważam za jakieś wybitne arcydzieło. Jakby w Czerwonym Punkcie zagrał Tom Hanks, Brad Pitt czy Di Caprio, to by go każdy rozpoznał i by to zrobiło wrażenie ale akurat ten aktor nie należy do tych ludzi na tej planecie, których znają i kojarzą wszyscy.

Wolfgang1984

Hanksa, Pitta czy DiCaprio też nie znają wszyscy. Skoro znalazł się ktoś kto Ewana nie kojarzy to i znajdą się ci co nie kojarzą tamtej trójki. ;)

butryk_2

Gdzie Pitt, DiCaprio i Hanks, a gdzie McGregor. McGregor to półka niżej.

ocenił(a) film na 4
Wolfgang1984

Jeśli już, to pomysł zerżnięty z któregoś z "Tomków" Alfreda Szklarskiego, kiedy to strzała dzikich trafiła bosmana w papierośnicę, czy gruby notatnik w kieszonce na sercu, coś takiego.

Grean

Może być. Tylko skąd wziął to Szklarski? ;)

Grean

Już wiem, skąd mógł to wziąć Szklarski. Już u Hitchcocka w filmie z 1935 roku był motyw ze strzałem, który zamiast w serce, to trafia w modlitewnik, który znajduje się w kieszeni płaszcza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones