PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4820}
7,0 3 828
ocen
7,0 10 1 3828
Czy jest tu panna na wydaniu
powrót do forum filmu Czy jest tu panna na wydaniu

super

ocenił(a) film na 9

film super.Faktycznie-idzie w parze ( nawet wtrojce bo dolaczylabym tu jeszcze"dziewczyny do wziecia")z "Rejsem"i"Mis".
-zapali pani-klubowe,malboro?
-alez oczywiscie,dziekuje

hehehehehe

ocenił(a) film na 10
Baby_Firefly

faktycznie teksty w filmie powalają :D

"przejdźmy do meritum...
- klubowego czy marlboro?"

"wychodzimy stąd w tej chwili albo i czem prędzej!"

świetny film

ocenił(a) film na 8
luckass

"A było to tak:
Nie było wiatru a ruszał się krzak.
Taka to była historia."
:):)

ocenił(a) film na 10
Baby_Firefly

"ten problem to trzeba będzie zgłębić..głębiej" :)

ocenił(a) film na 9
orli4

"a kto sieka ten kotlet? to chyba wujko, bo nie ja"
A te dwa polecam, jak się np. chce zostawić towarzystwo, by lepiej się poznało lub zeswatało i dyskretnie opuścić pomieszczenie:
"to może ja pójdę dokroić salcesonu"
lub we dwoje: "panno Iwonko, chodźmy natrzepać gruszek"
I doskonały tekst na randkę: "nie mam wolnego czasu, więc nic w nim nie robię"...
i dla gości: "Zujcie buty i kładźcie się"
miluchny film :)

Baby_Firefly

K...wa !!! wiecie co Wam powiem ? Chyba nikt nie ma na świecie takich klimatycznych filmów na koncie jak polacy. Przecież te amerykańskie to wszystko na jedno kopyto no poza wyjątkami w których maczali palce polscy twórcy . Kiedyś nie lubiałem polskich filmów ale teraz je doceniam . W wielu jest zawarta jakaś mądra płeta . Wrecz z tych filmów można sie uczyć . Może dla tego takie są i mają w sobie duszę ,że nie były robione pod publikę i dla kasy /zysku ale dla sztuki i pomysłu lub ktoś po prostu chciał przenieść swoje doświadczenia albo historie na ekran .
Niestety ktoś z zagranicy nie zrozumie wielu polskich filmów ,a nawet żartów nie zakuma . Niech żałują bo my mamy swój bardzo bogaty język .
Przykład ? :) Słowo FUCK w wielu amerykańskich filmach jest tylko jedno ,a w polskicm fimie jest wiele odpowiedników jak kur...a , ja pier i wiele jego odmian slangowych ....

kubek1978

>Chyba nikt nie ma na świecie takich klimatycznych filmów na koncie jak polacy.

Nie ma? A co powiesz na kino czeskie (i słowackie)?

ocenił(a) film na 10
Grizmo

haha, masz rację, od razu skojarzył mi się ten film - http://www.filmweb.pl/Pali.Sie.Moja.Panno :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones