PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30669}

Czy to ty, czy to ja

It Takes Two
6,4 26 517
ocen
6,4 10 1 26517
6,0 3
oceny krytyków
Czy to ty, czy to ja
powrót do forum filmu Czy to ty, czy to ja

"Czy to ty czy to ja" i "Nie wierzcie bliźniaczkom" to dwa identyczne filmy! Tyle że z innymi aktorami i tytułami :/ Dlaczego tak jest?? Nawet jest zupełnie identyczna scena przekłuwania uszu. Między innymi. A o fabule nie wspomnę. To zupełnie jakby filmy były oparte na tym samym scenariuszu :|

Miyu67

nie masz racji !!! są podobne ale nie identyczne. A w czy to ty czy to ja nie ma sceny z przekłownaiem uszu a po za tym nie wierzcie....... to remake filmu z lat 60 a czy to ty czy to ja też miał wiele podobnych scen.

ocenił(a) film na 8
Miyu67

nie są identyczne, a po za tym Czy to ty , czy to ja nakręcili szybciej bo w 1995 roku a Nie wierzcie bliźniaczkom w 1998.

użytkownik usunięty
koteczk202

akurat nie wierzcie bliźniaczkom jest remakiem filmu z 1961 roku

http://www.filmweb.pl/film/Rodzice+miejcie+si%C4%99+na+baczno%C5%9Bci-1961-33578 #

a filmy faktycznie są bardzo podobne

ocenił(a) film na 6
Miyu67

ale "nie wierzcie bliźniaczkom" jest dużo lepszy.

Miyu67

Ale w "Nie wierzcie bliźniaczkom" okazało się, że są siostrami, a w "Czy to ty..." wcale nimi nie były.

ocenił(a) film na 8
Miyu67

Oba mają taki przyjemny klimat. Ale rzeczywiście filmy są bardzo podobne. Tylko w "Czy to ty..." grają prawdziwe bliźniaczki, a w "Nie wierzcie bliźniaczkom" jedna osoba. Mi się oba podobają.

Miyu67

obejrzałam oba filmy(juz dawno chciałam to zrobić) i uważam,że są dosyć podobne,ale .... jednak duzo inne :) Moim zdanie lepsze 'czy to,ty czy to ja ' no i jak już kilka osób pisało tej sceny nie było z kolczykiem.Ale fakt było kilka takich samych wątków,ale indentyczne te filmy nie są :p

ocenił(a) film na 10
tangerine2

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 7
tangerine2

Też uważam, że ten film jest o wiele sympatyczniejszy:) Siostry Olsen są świetne:)

tangerine2

Najlepszy jest oryginalny "Rodzice miejcie się na baczności" ("the Parent Trap") z 1961

Miyu67

Filmy są bardzo podobne, zasadnicza różnica to że w filmie z bliźniaczkami Olsen nie były siostrami (jak na ironię film "Czy to ty, czy to ja" z bliźniaczkami opowiada o "nie-siostrach", a w film "Nie wierzcie bliźniaczkom" obie rozdzielone przed laty siostry odstawia Lindsay Lohan.

Być może się mylę, ale wydaje mi się, że gdy przed laty, gdy telewizja po raz pierwszy pokazała film z bliźniaczkami Olsen, był on emitowany pod polskim tytułem "Nie wierzcie bliźniaczkom"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones