PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124124}

Dark Water - Fatum

Dark Water
5,5 17 977
ocen
5,5 10 1 17977
6,2 4
oceny krytyków
Dark Water Fatum
powrót do forum filmu Dark Water - Fatum

Zasłużone 7/10

ocenił(a) film na 7

Szczerze? Nie mam pojęcia, dlaczego większość opinii tutaj jest negatywna. Że nudny? Nie sądzę. Prawda, krew nie sika na ściany, nie ma wybuchów, pościgów ani wystrzałów, ale czy to zaraz oznacza, że jest nudny? Akcja rozwija się powoli, również prawda, ale ja przez cały seans nie nudziłam się ani chwili.
Zgadzam się, że to nie horror, więc ci, którzy oglądali ten film z takim założeniem mogą czuć się rozczarowani, ale zamiast tego mamy tutaj wcale nie taki zły dramat.
No i oczywiście grzechem byłoby nie wspomnieć o bardzo dobrej grze aktorskiej, zwłaszcza Jennifer Connelly.

Zaraz pewnie znajdą się tacy co przypiszą mi tytuł laika filmowego i całkowicie ich w tym poprę, bo nie znam się na tym kompletnie, ale czy mi się coś podoba czy nie, ocenić jeszcze potrafię, tak, jak i większość.
W każdym razie i tak wszystko sprowadza się do gustu - co kto woli.

Osobiście film jak najbardziej polecam :)

ocenił(a) film na 6
Igno

Jak dla mnie na 6/10 i również polecam. Lecz trzeba się nastawić od razu ,że to nie żaden horror lecz dramat w którym wszystko toczy się powoli ,ale znośnie ,a gra aktorska Connelly, Reilly'ego oraz Rotha jest całkiem przyzwoita.
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones