PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767738}

David Brent: Życie w trasie

David Brent: Life on the Road
6,2 2 161
ocen
6,2 10 1 2161
6,5 4
oceny krytyków
David Brent: Życie w trasie
powrót do forum filmu David Brent: Życie w trasie

Zawód.

ocenił(a) film na 5

Świeżo po seansie w UK, nie wiem czy warto było przenosić Davida Brenta na duży ekran.

ocenił(a) film na 7
muttyrankz

Jednak The Office to nie tylko David Brent. Sam David w tym filmie cierpiał na brak innych ciekawych postaci Jak Tim czy Gareth. Mam mieszane odczucia co do tego filmu.

ocenił(a) film na 5
muttyrankz

potwierdzam, tak jak darzę Geravaisa nieokreśloną sympatią i tego co robi, tak tu strasznie niskie loty... i faktycznie film cierpiał na niedobór, ale chyba nie tylko postaci... można by z tego zrobić dodatkowy odcinek do The Office i zmieścić się w godzinie. Szkoda, szkoda... mam nadzieję, że Humanity będzie warte biletów przynajmniej...

ocenił(a) film na 7
muttyrankz

Jak the office było przede wszystkim komedią tak to jest przede wszystkim dramat/dramat-komedia. Tak bym to skategoryzował.

ocenił(a) film na 9
muttyrankz

oczywiście że warto, przecież to nie ustępuje the Office. to ten sam Brent. dziwi mnie zawód.

muttyrankz

chyba nie było warto, w Office był taki sam jak tu, ale pomiędzy innymi świetnymi postaciami, Timem czy Garethem i tak jak w serialu jego przywary są zwyczajnie smieszne między innymi dziwakami, tak w filmie zaczyna być tych przywar ofiarą i zamiast się z nich śmiać, zaczynamy mu współczuć, żałować go i z komedii zaczyna się robić tragikomiedia i dramat, już mało zabawny

ocenił(a) film na 6
muttyrankz

Zawod. Sam David Brent nie wystarczy. Nie ma klimatu i nie ma wyrazistych postaci. The Office to dla mnie mistrzostwo i arcydzielo i film mogla uratowac lepsza obsada (aktorzy z serialu). Gervais chcial to pociagnac sam i sie przeliczyl.

ocenił(a) film na 9
WaltKowalski_filmweb

Oczywiscie że wystarczy. To Brent w pigułce, cringe na poziomie mistrzowskim. Do tego jeszcze te piosenki xD Nie bardzo rozumiem fanów serialowego Davida, którzy nie docenili tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones