PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556062}
6,3 24 707
ocen
6,3 10 1 24707
Death Race 2
powrót do forum filmu Death Race 2

... który zresztą też nie był jakimś wybitnym dziełem, ale dał się obejrzeć.
Bardzo źle wykonana próba prequela do Death Race 1 - akcja poszarpana, fabuła pocięta tak że nie można zrozumieć połowy sytuacji ....
Wygląda to tak jak kinowa wersja Wiedźmina - kilkanaście odcinków pociętych do 1,5 h filmu.
Szkoda czasu.

argail

Jak jesteś taki głupi, że nie rozumiesz tak prostego filmu, to masz wielki problem chłopie.

ocenił(a) film na 5
argail

jakoś nie bardzo byłem tym filmem zauroczony tak w ogóle to niby część druga a powinna być jako pierwsza bo dopiero tutaj pokazali narodziny Frankenshtaina trochę mnie to zniesmaczyło :/

padalec83

A ja miałem właśnie na odwrót - cały czas zastanawiał mnie początek filmu na którym widać, że coś się majstruje w hucie :). Dopiero pod koniec spięte to wszystko klamrą. Fabuła słabiutka i film mierny (dlatego nie będę się podejmował jego oceny) ale właśnie końcówka filmu jest fajnym pomostem pomiędzy obiema częściami. Niesmakiem jest dla mnie w tym filmie rola Seana Beana bądź co bardzo utalentowanego aktora... no ale żaden pieniądz nie śmierdzi więc można też występować w tego typu gniotach zamiast siedzieć i nic nie robić. Tyle, że takie role zapisują się na konto aktora... Dla mnie to jak przegrana walka bokserska.

ocenił(a) film na 7
ruffio_filmaniak

Z tym talentem aktorskim Sean Bean to nie jest tak do końca znany jest z serii filmów o Richards Sharpe telewizyjnej produkcji brytyjskiej. W Hollywood znany jest przede-wszystkim z roli :
- przeciwnika Bonda w Goldeneye.
- zaliczył epizod w Roninie.
- 3 planowa rola w Władcy Pierścieni cz.I
- zagrał tytułową role w nowej wersji Autostopowicza.
Talentu wystarcza mu zazwyczaj na role w epizodach bądź 2-3 planowe. Poza tym Ving Rhames i Danny Trejo mają jednak wyższe pozycje w rankingu aktorów Hollywood.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones