PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556062}
6,3 24 709
ocen
6,3 10 1 24709
Death Race 2
powrót do forum filmu Death Race 2

Gorszy

ocenił(a) film na 6

Cień pierwszego filmu, wyraźnie brakuje Sathama!! Luke Goss to nie to samo. Film staje się znośny dopiero od momentu rozpoczęcia wyścigu, wcześniej scenariusz kuleje, aktorstwo podobnie, zakończenie ni przyszył ni przyłatał na odwal się.

ocenił(a) film na 7
wujaniek

widać że zasiadłeś do tego filmu i od razu liczyłeś na tą samą obsadę i podobny film, moze toi kontynuacja filmu death race ale podobnie jak fast and furious 4 jest retrospekcją ... wiemy co było potem i poznajemy początek więc jeśli o to chodzi to wg mnie, oczywiście to moje zdanie, film jest bardzo dobry fabuła przeciętna ale to jest kino akcji !!! kino dla mas!!! więc nie doszukuj się jakichś ukrytych przekazów filozofi czy czego tam szukasz ...
przy tym filmie masz się odstresować !!!

ocenił(a) film na 7
wujaniek

Nie jest taki zły do momentu wyścigu jednak wyścigi kiepsko zrobione.Katrina na dachu troche bajkowo.Potem pod koniec nawet bardzo dobrze.Mnie końcowka zadowoliła wiem jak to się zaczeło ,jest frank i zaskoczenie ,że to już koniec ?! 7/10

ocenił(a) film na 6
wujaniek

Ten koleś gra jakoś sztywno, czasami miałem wrażenie jakbym oglądał kino klasy B(śmieszne wybuchy, taka sobie gra aktorów i obsada nie najlepsza) takie 6/10

No dobra może poza Danny'm Trejo i Sean'em Bean'em :)

ocenił(a) film na 6
adamwis25

No dobra muza też ujdzie :)

ocenił(a) film na 5
wujaniek

Zgodzę się, że brakuje Jasona Stathama. Spodziewałem się trochę więcej. Jak dla mnie 5/10
Zapomniałbym wspomnieć od dużym plusie, mianowicie tym plusem są piękne kobiety.

ocenił(a) film na 6
ZiomekOO7

I co bardzo oczywiście wszystkich boli, giną razem ze ścigającymi się :/

ocenił(a) film na 4
ZiomekOO7

Ten film to niewypal, najlepsza scenka jak chuda laska wychodzi na zewnatrz samochodu lapie miniguna (bo oczywiscie nie byl przymocowany do samochodu :D ) i sobie strzela ...

ocenił(a) film na 5
Smigol

Też zwróciłem na to uwagę. Bez wątpienia nie możliwe. :)

ocenił(a) film na 6
ZiomekOO7

bez stathama lipa ;/

ocenił(a) film na 6
Smigol

BRAWO. Wiesz czym jest kino akcji? Nie? To po ch*j się wypowiadasz?

ocenił(a) film na 6
wujaniek

Widać jak niektórzy z Was oglądają filmy i śledzą fabułę. Najpierw obejrzyjcie DOKŁADNIE, powtarzam DOKŁADNIE film a potem wypisujcie te śmieszne niedouczone komentarze. Gdzie Ty tam niby chcesz zobaczyć Stathama człowieku jak akcja filmu dzieje się jeszcze przed wydarzeniami z pierwszej części.

ocenił(a) film na 8
Hokage

I weźcie się ogarnijcie z tym Stathamem. Gross jest od niego o wiele lepszy

ocenił(a) film na 5
Grandziarz94

Po prostu jestem jego fanem - tyle. Każdy ma swój gust.

ocenił(a) film na 8
Hokage

popieram. Jest to przed wydarzeniami z pierwszej części i mile mnie zaskoczyło pod koniec jak się dowiedziałem o co biega :D bo spisałem ten film na straty. Mnie się podobał, w jedynce było przegięcie jak to wielkie auto wyjechało i z 5 aut odpadło wtedy (za mało czasu i musieli sie jakoś szybko pozbyć). Dwójce daje 8 bo chociaż poznaliśmy to co było na początku pierwszej części... sorki za moje składnie zdań, ale jestem troche wstawiony

ocenił(a) film na 6
DarkBartek

Pod koniec filmu dowiedziałeś się o co biega?.... bystrzak z Ciebie.

ocenił(a) film na 5
Hokage

Przyznaje Ci rację Hokage. Tylko nie wściekaj się aż tak. :) Dodam, że oglądając film byłem bardzo rozkojarzony.
Pokój! =)

ocenił(a) film na 6
ZiomekOO7

Wybacz poniosło mnie;]

ocenił(a) film na 7
wujaniek

Oj dziewczyny bez kłótni :). Dla mnie naprawdę spoko film, pomijając już takie fakty że napadają w 4 na bank a uciekają autem 2 drzwiowym czy też babka z minigunem na dachu... Ok Ok ale to nie Ojciec Chrzestny. Film miał mnie bawić i to zrobił i mnie zaskoczył bo myślałem sugerując się oceną że będzie denny a tu jednak miła niespodzianka. W niektórych momentach nawet lepszy od części pierwszej moim zdaniem. Ogólnie akcja z Beanem, triadą i całym tym przedsięwzięciem super. Dla mnie solidna 8 i polecam.
PS. Dajcie już spokój z tym Stathamem :) Lubię filmy z jego udziałem ale już tak nie przesadzajmy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones