PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556062}
6,3 24 707
ocen
6,3 10 1 24707
Death Race 2
powrót do forum filmu Death Race 2

Nie polecam tego filmu ... Bo w 2 części dopiero wprowadzają WYŚCIG i głównego bohatera nazywają Frankenstein ... A w 1 części filmu WYŚCIG już jest i Frankenstein też ... Podsumowując film kiepsko zrobiony i nie przemyślany !!!

ocenił(a) film na 10
FcWiSlA123

Zdanie kogoś, kto ocenia Władcę Pierścieni na 5 (!), Misia na 1 (!), a Harry Pottery, Straszne Filmy i inne bajeczki dla 10-12latków na 10 (!!!) nie liczy się. Przegrałeś życie, nie pozdrawiam.


Co do filmu, to gorszy od jedynki, ale nadal trzyma poziom. Luke Goss pozytywnie mnie zaskoczył - pokazał, że jest dobrym aktorem, wcale nie gorszym od Stathama.

ocenił(a) film na 10
Pieter1993

Edytować nie mogę swojej wiadomości - zatem walę jedną pod drugą.

Wracając do Ciebie kolego o PoKemoNOwAtYm NiCKu. Ty chyba nie masz mózgu. A nawet jak go masz, to chyba ci tam zamarzł. Przy tytule widnieje wyraźnie cyferka 2! Mimo wszystko jest to prequel. Niestety, nie wiesz co znaczy, ale to już nie moja wina.

Podsumowując - tym wpisem zbłaźniłeś się całkowicie. Lepiej już usuń konto. Albo nie komentuj czegoś, czego nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 8
Pieter1993

To się nazywa cięta riposta :)

użytkownik usunięty
Pieter1993

Zgadzam się z tobą co do filmu i Luka - naprawdę pokazał że może grać fajnie i przyciągająco do kina (jak Statham) ale też pokazał w hellboy 2 i tutaj, że naprawdę dobrze/ciekawie gra.

Co do twórcy tematu to poprostu należy mu współczuć

ocenił(a) film na 6
Pieter1993

tez ocenimel Władce Pierscieni na 5 i co z tego ?

ocenił(a) film na 6
FcWiSlA123

Całym urokiem tego filmu jest to, że opisuje jak ta cała historia się zaczęła. Filmy nie będą robione pod twoje gusta.

A wracając jeszcze do filmu, zgadzam się z Pieter1993, gorszy niż jedynka ale człowiek nie męczy się tym filmem i nie zasypia w połowie. Największym plusem filmu jest śliczna pani Tanit Phoenix :))

ocenił(a) film na 8
RaQ352

Popieram :D Tanit Phoenix dobra dupa :D
Bardzo dobry film akcji na wieczorny seans - polecam

ocenił(a) film na 6
FcWiSlA123

Mam nadzieję, że to prowokacja... jeśli nie to udaj się do najbliższego zakładu zamkniętego.

ocenił(a) film na 6
FcWiSlA123

bo druga część tego filmu ukazuje wydarzenia, które miały miejsce wcześniej niż te przedstawione w jedynce

adryanusz_88

ale sie rzucacie kazdemu sie czasami wpadki zdarzaja niz nie jest swiety !!! co sie stanie to nie odstanie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
FcWiSlA123

Mu się rzucamy, a twoje posty zostały zablokowane ;)
Tym razem jednak pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
FcWiSlA123

a w którym miejscu się rzucam?

ocenił(a) film na 2
adryanusz_88

ależ coś ty, ta część jest po prostu nie do oglądania, nic nie przemyślane, a akcje tak przerośnięte głupotą. Pierwsza część była naprawdę świetnie nagrana, szkoda że nie postarali się utrzymać klimatu w tej części. Zero trzymania się kupy. A dałem tylko ocenę 2/10, gdyż stwierdziłem, że jak już go oglądam, to niech go dokończę, aby znać całość.

dave_18

chociaz ktos mnie rozumnie !!! dzieki

ocenił(a) film na 6
FcWiSlA123

oj ludzie proszę was nie ma się o co kłócić czego się spodziewaliście ambitnego kina z przemyślana fabuła.... na takich filmach się liczy tylko na szybkie tempo akcji... dla mnie film był niezły bo nie nastawiałem się na Bóg wie co... to jest proste kino akcji i tyle...

Vitek85xxx

popieram twoja wypowiedz

ocenił(a) film na 10
Vitek85xxx

ja też popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones