PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556062}
6,3 24 707
ocen
6,3 10 1 24707
Death Race 2
powrót do forum filmu Death Race 2

Pokręcone!

ocenił(a) film na 8

Ściągnąłem ten film z napisami polskimi ale jeszcze go nie oglądałem , więc niedługo zacznę . Z tego co wiem od kolegi akcja filmu dzieje się przed akcją jedynki czyli przed śmiercią Frankesteinera czy jak on się tam zwie, a trójka będzie jeszcze przed akcją z dwójki . Więc jaka w tym logika . Skoro robią "kontynuację" (te słowo jest kluczowe) to czemu nie kontynuują akcji tylko cofają ją ? W ogóle inna obsada też wszystko psuje . Kiedy obejrzę ten film to go ocenię na razie sama atmosfera i obsada mi nie pasuje zobaczymy jaka jest fabuła .

ocenił(a) film na 8
Darkadi15

Jak dla mnie mogli by zmienić tylko Kathrine ;) Fakt - dziwne że Death Race 2 jest wytłumaczeniem JAK POWSTAŁ Frankenstein i jak doszli do "death race". Ale podobał mi się :)

Wampir_Basik

CO ZROBIĆ, ŻEBY MI TEŻ WYSKAKIWAŁO ocenił(a) na: PRZY POŚCIE?

Darkadi15

BĘDZIE TRÓJKA??? NIE ZNAM SIĘ NA FILMACH, DAJ JAKIŚ LINK CZY COŚ Z JAKIMŚ INFO O 3. A NA OBSADĘ JA JGPTMJTW KŁADĘ, NAJLEPSZY BYŁ LIST, KTÓRY NIE ZMIENIŁ SIĘ W 2.

ocenił(a) film na 8
HitmanC47

Tu masz info małe ale ok : http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=72706

Darkadi15

Darkadi to że film nie jest kontynuacją jedynki nie psuje niczego. Wydaje mi sie że dobrym pomysłem było pokazanie jak wymyślono Death Race. Obsadzie też nic nie można zarzucić bo aktorzy są nawet lepsi niż w jedynce. Jak dla mnie bardzo solidny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones