PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110709}
4,9 137
ocen
4,9 10 1 137
Demonia
powrót do forum filmu Demonia

...jeśli chodzi o to jak nie tworzy się filmu to ten obraz właśnie to pokazuje . Wspaniałe kino amatorskie , ten film powinien dostać nagrodę w postaci statuetki bo naprawdę jest wysoki na miarę możliwości reżysera amatora . Tymbardziej też gra aktorska powinna być brana z owacjami bo aktorzy nie wiele z siebie dają jak na profesjonalistów . Jednak jak na amatorów zagrali genialnie . Gore w porządku trochę się uśmałem . Ten facet który się rozczłąkował na widok własnego dziecka(ciekaw jestem co pomyslał syn ? Być może że ze starego niezły bałwan )
I potem ta akcja kiedy matka widzi swojego syna i wrzeszczy...nie wiadomo po co ale wrzeszczy. Możnaby przypiąć etykietę do jej krzyku...
"Rozpacz matki nad posranym dzieckiem" . Ja zacząłbym od pytań co się stało synku ? albo jakoś tak . I Ci mieszkańcy pod koniec filmu biegnący tak i tak sfilmowani jak rywalizujący ze sobą hydraulicy o dokręcenie rury... śmiesznie to wyglądało . Ale film ma klimat , jest jak opowieści z krypty tyle że w wersji z lat 60-tych . Polecam jako opowieść grozy jedna z wielu i ludziom którzy kochają filmy grozy .

gabriel28

hehehehe. No ja jakoś nie czuję się zachęcony do oglądania po takiej relacji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones