Film

Dhoom

2004
2 godz. 9 min.
6,8 2 543
oceny
6,8 10 1 2543
667
chce zobaczyć
W Mumbaju dochodzi do szeregu zuchwałych kradzieży, za którymi stoją czterej mężczyźni na motorach. Policjant Jai Dixit z pomocą fajtłapowatego mechanika samochodowego, Aliego, próbuje rozwiązać sprawę i złapać złodziei. Więcej Mniej
Dhoom zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

IIFA
Film zdobył 2 nagrody IIFA, 3 inne nagrody i 8 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Opowieść zaczyna się w Mumbai, gdzie wyspecjalizowana grupa złodziei przemyka przez miasto, spędzając sen z oczu policji. Są jak tornado - zjawiają się nagle jak wiatr, zmiatają wszystko z powierzchni ziemi i znikają na swoich nowoczesnych, super szybkich motorach. Jai Dixit, uczciwy policjant zajmujący się sprawą szybko wpada na tropOpowieść zaczyna się w Mumbai, gdzie wyspecjalizowana grupa złodziei przemyka przez miasto, spędzając sen z oczu policji. Są jak tornado - zjawiają się nagle jak wiatr, zmiatają wszystko z powierzchni ziemi i znikają na swoich nowoczesnych, super szybkich motorach. Jai Dixit, uczciwy policjant zajmujący się sprawą szybko wpada na trop złodziei i ich przywódcy Kabira. Gang przechodzi metamorfozę - nikt nie podejrzewa chłopaków roznoszących pizzę o nocne napady. Początkowo oszołomiony motorami Jai, trafia pod skrzydła Aliego - mechanika i znakomitego motocyklistę.

na podstawie
studio
Yash Raj Films
inne tytuły
Rimi Sen do roli Sweety Dixit zrzuciła 8 kilogramów.
W piosence "Dilbara", kiedy Ali (Uday Chopra) wysiada z samochodu Jai (Abhishek Bachchan) siedzi na miejscu kierowcy. Później w czasie piosenki, gdy są ujęcia pokazujące Jai'a można zauważyć, że siedzi na miejscu Aliego. Zmienił się także samochód na Mahindrę Scorpio.
Kiedy Kabir (John Abraham) rzuca do kosza w swojej kryjówce jest bez koszulki i nie widać żadnego tatuażu na jego ciele. Jednak kiedy jest na plaży można zauważyć, że po lewej stronie jego pępka pojawił się smok.
W ramach przerwy w oglądaniu "Dona" (1978) obejrzałam sobie wczoraj "Dhoom" z uroczym Abhishekiem Bachchanem, nieco krócej niż zazwyczaj obciętym Johnem Abrahamem i zębatym Uday'em Choprą w rolach głównych. Czekał mi ten film chyba z rok na obejrzenie zanim się do niego dobrałam, ale jak już zobaczyłam, to jednym ciągiem i z dużym zainteresowaniem. ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 86%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych