PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809318}

Diabeł wcielony

The Devil All the Time
7,1 56 243
oceny
7,1 10 1 56243
6,1 24
oceny krytyków
Diabeł wcielony
powrót do forum filmu Diabeł wcielony

Książka

ocenił(a) film na 7

Po obejrzeniu trailera od razu kupiłam książkę, szczerze chyba dlatego że mam teraz fazę na Pattinsona. Niektóre wątki zostały całkiem pominięte, jednak biorąc pod uwagę jak pokręcona jest ta książka mogliby mieć problem z wypuszczeniem tego filmu. Pozytywne zaskoczenie to Tom Holland i Harry Melling, Pattinson wiadomo sprostał co można było przewidzieć (opinia mocno subiektywna). Film miał super duży potencjał a sprostał tak w 75 procentach. Ogólnie czuję lekki niedosyt po tym jak siedziałam cały miesiąc na szpilkach czekając na premierę. Polecam przeczytać książkę jednak ostrzegam że nie jest to lektura dla ludzi o słabych nerwach.

agacien

Możesz napisać coś więcej, co ciekawego dodatkowo było w książce a tu pominięto? zastanawiam sie czy nie przeczytać

roska0

Wątek Roya Laferty jest dłuższy niż w filmie, jest więcej Carla i Sandy - ich podróży, morderstw i tego co czują. No i wątek z chorobą matki Arvina jest zdecydowanie lepiej przedstawiony niż filmie, ale od razu podkreślę, jak napisała wyżej Agacien - książka jest bardziej brutalna, brudna i bardziej szczegółowa niż film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones