PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809318}

Diabeł wcielony

The Devil All the Time
7,1 56 241
ocen
7,1 10 1 56241
6,1 24
oceny krytyków
Diabeł wcielony
powrót do forum filmu Diabeł wcielony

klepane mydlo

ocenił(a) film na 2

kiedy zobaczylem ocene krytykow uznalem ze spedze wieczor karmiac swoje zmysly dobrym kinem.. tymczasem bylo zupelnie odwrotnie, od poczatku zostalem bombardowany negatywnymi emocjamii na sile wciagany w swiat ekstremalnych kompromisow wobec tego czym moim zdaniem powinna niesc ze soba opowiesc..(zaznaczam ze niekoniecznie dobra) bo taka przeciez jest film jako forma sztuki. film poza nieustannym negatywnym przekazem z kazdej strony a takze politowaniem nie odznacza sie zadnym rodzajem przeciwwagi w odczyciach widza.. przynajmniej mnie. nie ma tam nic pozytywnego. nastepna rzecza jest kwestia techniczna .. i tutaj znowy az razi od chwytow i sposobow prowadzenia filmu ktore w tym wypadku stanowia wypadkowa ujec i dialogow ktore w swoim czasie wywolywale ''furore'' z racji swojej orginalnosci, film jest plaski jak osrana deska a tworcy zapewne zrobili to dla widowni o niewielkich wymaganiach intelektualnych.., doprawdy dziwi mnie ocena krytykow .. jestem gotow podjac dyskusje w przypadku niezgodnosci z moja ocena, film oceniam jako .. klepane mydlo, gowno na ktore szkoda cennego czasu ktory mozna poswiecic na cos po czym pokozymy sie lozka i nieoczekiwanie przyjda nieoczekiwane pozytywne wnioski

prusak135

Dobre, przy tak merytorycznych argumentach vide: film jest jak płaski jak osrana deska, aż się chce dyskutować z yntelektualistą - trollem. Życzę nieoczekiwanych nieoczekiwanie przychodzących wrażeń. I przy trollingu więcej dbałości o składnię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones