PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810271}
4,2 11 778
ocen
4,2 10 1 11778
2,0 17
ocen krytyków
Diablo. Wyścig o wszystko
powrót do forum filmu Diablo. Wyścig o wszystko

Tamtejszym recenzjom wierzę, nigdy jakoś nie przegięli. Dajmy szansę naszym szybkim

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dk2012

Czytałam tę recenzję i naprawdę miło.

nawrat6

W stu procentach zgadzam się z recenzją movi es r o o m

nawrat6

Czytałam kilka kiepskich recenzji i kilka naprawdę dobrych. Czyli chyba jednak nie jest źle :) No w każdym razie od tygodnia jest wszędzie taka dyskusja o tym filmie, że po prostu nie wypada go nie zobaczyc.

dk2012

No bo dlaczego ma nie być? Nikt wczensiej nie widział, hejterzy psy na filmie powiesili, a teraz będą, nomen omen, odszczekiwać :D
Trochę wiary w polskie produkcje!

bettiM

niektó®zy tylko dlatego, ze polskie wieszają psy, a tu kino moze nawet na piarę kultowó "Psów"?

sukineczka

No właśnie, ale najlepiej się wypowiedzieć przed. Szkoda mi tylko, że niektórzy nie mają własnego zdania, tylko jak te owce...

bettiM

Nie cierpię hejterów...pewnie team Vega ich wykupił bo jego chwilmy chwalą, a tutaj wylewają jad, mimo, że jeszcze nie widzieli filmu.

nawrat6

też myślę, że to opłaceni hejterzy, nagle taki zmasowany atak...

nawrat6

Tylko,że u Vegi nie ma czego chwalić. Każdy jego film to odgrzewany kotlet z karykaturalnymi postaciami i rynsztokowymi dialogami. Tu jednak jest powiew świeżości

bettiM

Oj tak, opełaceni ludzie nic nie widzieli, nic nie słyszeli, ale komentują..klasyk

bettiM

Szczezre przyznam, że na poczatku tez mialam torche beke, jak wyszly plakaty zwlaszcza, ale teraz po seansie, kurde - zwracam honor. I powiem wiecej, poki nie obejrze, nie bede sie wypoiwadac. Podpisuje się pod recenzją :)

bettiM

Ja jeszcze filmu nie widzialam, wybieram sie w weekend, wiec nie bede recenzowac:) ale watpie zeby hejterzy cos odszczekali, zobaczycie... Nawet jak film im sie spodoba, to sie do czegos doczepia. Zobaczycie...

bettiM

ja mam ten film gdzieś pozostaje jednak przy szybkich i wściekłych tam mam wow za każdym razem

ocenił(a) film na 2
dk2012

Myślałam ze film pozytywnie zaskoczy, niestety tak się nie stało... oglądając go czułam zażenowanie. Główny aktor i Pazura jeszcze jakos wybrnęli, ale cała reszta... dramat. Na odwrót za to miałam z Underdogiem, myślałam ze będzie wielka kicha a tu proszę, całkiem niezły film jak na Polskie warunki.

CiasteczkOo

A zauważyłaś, że jesteś chyba jedyną osobą w tym wątku, która ma prawdziwy profil? "Użytkownicy" wygłaszający pozytywne opinie mają poukrywane oceny itd.

duraq

a co w tym dziwnego? moje oceny są dla moich znajomych, nie mam ochoty żeby ktoś mi grzebał i oceniał po filmografii

duraq

Też nie widze twojej oceny?

alinka_minka

Już widać twoje oceny, bocie. Jak to dobrze, że ja w sobotę nie muszę chodzić do pracy.

duraq

no to idź na pogrzeb buraku

alinka_minka

A multisport dostajecie? Świeże owoce w środę?

duraq

cchesz się zatrudnić widzę

dk2012

I zostać kolejną Kalinką o numerach od 0918 do 1113 naganiającą na kinowe gnioty? Dzięki, wolę przybijać pieczątki.

ocenił(a) film na 1
duraq

chyba pod żadną produkcją nie widziałem tyle płatnych botów. Widać nawet producenci wiedzą, że wysmażyli solidne gówno.

duraq

Czemu taki hejt? Przeciez kazdy moze miec inny gust, inne zdanie. Daj do tego prawo innym i nie obrazaj... Strasznie to slabe , biorac pod uwage ostatnie wydarzenia... Nie cierpie takich cwaniaczkow , ukrytych za klawiatura komputera i hejtujacych...

ocenił(a) film na 1
dk2012

W tym filmie nie było nic dobrego. Drewniane dialogi i aktorstwo. Słaba praca kamery, nieciekawe kadry, słaba muzyka. Anemiczne i chaotyczne wyścigi, kilka bączków, trochę jazdy i ciągle zbliżenia na te same bez emocji twarze kierowców. Postaci drugoplanowe przewijające się przez cały film, które wypowiadają jedno zdanie, albo wcale. Mógłbym tak pisać dłużej...

p_kacper

pisz, chętnie posłuchamy - wszyscy się zachwycają Tomkiem Włosokiem - nie tlyko w tym filmie, atu proszę opinia od Prawdziwego eksperta, ze drewno

ocenił(a) film na 1
lusiencja

W Underdog, który też nie jest wybitnym filmem zagrał bardzo dobrze. Nawet chyba najlepiej z całej obsady. Niestety nawet najlepszy aktor z drewnianego scenariusza i dialogów nic nie ugra.

ocenił(a) film na 1
lusiencja

specjalnie dla Ciebie wypunktuje jeszcze kilka wad:
- brak rozwoju głównego bohatera, nie trenuje, nie staje się lepszy. Od początku filmu wszystko wygrywa, żadna wenętrzna przemiana w nim nie zachodzi
- zero morału w całej historii
- Wielu znanych aktorów którzy nawet są może z minutę na ekranie (Figura, Włodarczyk, Linda, Żak), ale do obsady można wpisać
-wątek chorej siostry tak poprowadzony, że nawet mi jej nie szkoda. Widz nie przywiązuje się nawet do tego dziecka. Przez co jej los jest dla każdego obojętny
- ciągle trzęsąca się kamera
- nadmiar scen nagranych zdrona
- scena randki na molo(pomoście), Cała sala śmiała z zażenowania, a miało wyjść romantycznie

dk2012

Niekó†ryz wrózyli kac wawę, bardzo sie ciesze, ze anwet interia oceniając film tylko 4 na 10 wyraża przekonanie, ze to niezły początek na coś, narawdę dobrego!

alinka_minka

Bo tak jest, wreszcie jest szansa na coś nowego w segmencie kina rozrywkowego w Polsce. :)

ocenił(a) film na 10
dk2012

Muszę mieć bardzo kiepski gust, wobec ocen i komentarzy, które tutaj padły 1-2 - sorry, ale to według mnie krzywdzące. Film oglądało się bardzo dobrze i tak też się bawiliśmy. To mi wystarczy. :)

Mala_Mi92

Precz bocie - 70 filmow ocenionych w tym dywizjon 303 na 10, jakas polska komedia romantyczna na 10 i to na 10. Nawet ciebie chyba kojarze z forum o dywizjonie 303 pod koniec sierpnia. Ile wam placa?

ocenił(a) film na 2
HeartQW

dokladnie, moze to jakis mega oplacalny biznes? :D
wydanie pieniedzy na ten film to blad, ja poszlam bo mam unlimited i byla to taka zapchaj-dziura.

ocenił(a) film na 1
CiasteczkOo

Nie szkoda było ci czasu?

ocenił(a) film na 2
Smash83

Nie wiedziałam na co się piszę ;p

ocenił(a) film na 3
Mala_Mi92

Zaryzykuję !

dk2012

Dałem szansę, zwłaszcza w przypadku takich podzielonych opinii zawsze wolę się sam przekonać. Roznerski nawet niezly jako czarny charakter, moze troche odczaruje swoj wizerunek tą rolą. Średnio mi się podobała Szymczak, ale daję jej kredyt zaufania. No i myślę, że bedzie dwojka :)

dk2012

Recenzje są dobre, co nikogo nie powinno dziwić. Mam wrażenie, że coraz bardziej karmimy się krytyką, agresją i oczywiście często zupełnie nieuzasadnioną - bo do tego trzeba film obejrzeć. Poczekają, aż w internecie będzie za darmo, bo i tak ciekaowść ściska, ale innym przyjemność będą chcieli odebrać. A przyjemność nie małą, bo fajne samochody i dobrych aktorów zdecydowanie lepiej oglądać w dobrej jakości.

dk2012

byłam dzisiaj na filmie. Poszłam z nudów a w kinie nic innego do obejrzenia nie było więc z ciekawości skusiłam sie na ten film. Jako, że moja oczekiwania były na poziomie zerowym to mile sie zaskoczyłam. Nie dlatego że film był dobry ale dlatego, że nie był aż tak zły jak oczekiwałam. Troche głupio sie oglądało scenę gdy mówili, że ten wyścig to walka o życie i nie jest wcale taki prosty a potem ogląda się jak auta jeżdżą w kółko za sobą i kręcą bączki jak u nas pod Tesco kiedy spadnie pierwszy śnieg. Pościg policyjny też nie wprawiał o ciarki. Jednak najgorsze z tego wszystkiego były ujęcia kamery z perspektywy "kamerzysty z delirką". Przez pół filmu obraz się trząsł to w cale nie przy scenach pościgu ale przy zwykłych rozmowach i zbliżeniach na twarze aktorów. Nie wiem czemu miałby ten zabieg służyć.
Ogólnie to czego się spodziewałam - szału nie ma.

renata_malek2

No dobra to może chociaż jakieś plusy
-gra aktorska głównego bohatera faktycznie bardzo dobra
-miło się patrzyło na auta

renata_malek2

na te auta w beznadziejnym cgi?

dk2012

Ponad 200 lajków, wow, chyba sporo wydali na promocję w ten sposób. Jak dobrze, że to tak łatwo odczytać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones