Film

Final Analysis

1992 2 godz. 4 min.
6,5 2 453
oceny
6,5 10 1 2453
1 167
chce zobaczyć
{"id":"5039","linkUrl":"/film/Diagnoza+zbrodni-1992-5039","alt":"Diagnoza zbrodni","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/50/39/5039/7840686.2.jpg"}
Psychiatra kocha siostrę jednej z pacjentek. Próbując pomóc obu kobietom, odkrywa, że został złapany w niebezpieczną pułapkę.

Znany psychiatra i biegły sądowy Issac Barr usiłuje zrozumieć sens koszmarnych snów swojej pacjentki - Diany Baylor. Tymczasem jej siostra - Heather zostaje oskarżona o zabójstwo swojego powiązanego z mafią męża - Jimmy'ego. Próbując pomóc siostrom Issac odkrywa, że dał się złapać w niebezpieczną pułapkę.

boxoffice
$28 590 665 w USA
na podstawie
Robert Berger (materiały do scenariusza, historia) / Wesley Strick (materiały do scenariusza, historia)
studio
Warner Bros. (przedstawia) / Witt/Thomas Productions (produkcja) / Roven-Cavallo Entertainment (współudział)
inne tytuły
Reżyserem filmu miał być na początku John Boorman.
Film kręcono w San Francisco, Los Angeles, Fort Baker i Pescadero (Kalifornia, USA).
Okres zdjęciowy trwał od 23 kwietnia do 17 lipca 1991 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Łatwe parkowanie

  pkb_pl ocenił(a) film na

  Bohaterowie filmu mają niezwykłe szczęście do znajdowania miejsca do zaparkowania dokładnie naprzeciwko wejścia do budynku, do którego się udają. Można albo pozazdrościć Amerykanom łatwego parkowania pod sądami, szpitalami, czy kamienicami, albo pośmiać się ze scenarzysty.

  7
  • a są bezpieczne pułapki??? xd

   yeticzek

   "Próbując pomóc obu kobietom, odkrywa, że został złapany w niebezpieczną pułapkę."

   3
   • Oj tak!

    edytka_wolomin ocenił(a) film na

    Wg mnie ocena jest zaniżona. Świetna obsada, film w pięknym, starym stylu, trochę jak noir. Bez pościgów, litrów krwi, a za to z klimatem klasycznych kryminałów.

    1
    • -1 za wiszenie

     pkb_pl ocenił(a) film na

     Czy wszystkie filmy amerykańskie muszą kończyć się tak samo? Chyba tak - skoro hamburger raz się sprzedał, to sprzedamy jeszcze milion hamburgerów. Ogólnie film był na 7, tylko szkoda, że końcówka była z gotowych klisz.

     2
     • Tylko ja zauważyłem, że film to klasyczni Hitchcock...?

      stones

      Film ogląda się jak klasyczny film Hitchcock'a, historia, muzyka i przede wszystkim zdjęcia tak przypominają Hitchcok'a, że aż mnie dziwiło, że nie znałem tego filmu wcześniej (jako, że lubię tego rodzaju kino już wcześniej szukałem 'Hitchcok'owskiego" stylu w nie ... więcej

     Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.