PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1329}

Dinozaur

Dinosaur
7,2 21 011
ocen
7,2 10 1 21011
5,0 5
ocen krytyków
Dinozaur
powrót do forum filmu Dinozaur

Chyba ludzie oceniają ten film przez pryzmat Shreka 3 itp. Nie zapominajcie że film ma już 10 lat, a grafika jest wspaniała. Oglądałem go będąc dzieckiem i mocno mnie wzruszył, chwycił za serce. Polecam fanom dawnego Disneya.
Nawet w 2005 roku animacje były często gorsze od Dinozaura. Epoka Lodowcowa nawet dziś jest pod tym względem gorsza.
Brawa dla twórców tego pieknego filmu animowanego
9/10

ocenił(a) film na 8
Alex_Tyler

Ehh... Nie spodziawałem się tego ale w tym przypadku nie sposób się z Toba nie zgodzić. Rzeczywiście w stylu dawnego Disneya, bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 6
Alex_Tyler

Olaboga! o_O
Jestem w szoku! Aż bark mi słów!

Co do samego filmu, to jak dla mnie jest to niestety nic specjalnego. Powiedziałbym że raczej dosyć marnego. Ale nie ocenię bo dawno oglądałem i raczej już nie pamiętam.

ocenił(a) film na 9
Stilnes

Nic specjalnego? Śmieszny jesteś. ta animacja przewyższa wiele późneijszych bajek np. Toy Story, Epokę Lodowcową czy obie części Madagaskar.

Alex_Tyler

załóż jej kościół, będziesz prorokiem w masce tyranozaura, może zbierzesz paru wariatów i razem będziecie bić pokłony tej przeciętnej ale pozytywnie wyróżniającej się animacji.

ocenił(a) film na 6
Alex_Tyler

A przepraszam bardzo, czym KONKRETNIE przewyższa??

Alex_Tyler

Nie widziałem (jeszcze) "Dinozaura", ale akurat "Toy Story" jest wcześniejsze. O 5 lat. :P

ocenił(a) film na 7
Alex_Tyler

Toy Story było wcześniej.

Alex_Tyler

I jeszcze jedno: rok dwutysięczny to nie początek XXI wieku tylko koniec XX. Taki szczegół. :P

Alex_Tyler

Obejrzałem - i film rzeczywiście świetny. Z dotychczasowych animacji komputerowych Disneya (a nie Pixara) zdecydowanie najlepszy. Potem była tendencja spadkowa ("Kurczak Mały" i najgorsza "Rodzinka Robinsonów"), ale potem - znowu wzrostowa (dobry "Piorun"). Mam nadzieję, że po 10 latach od "Dinozaura" wreszcie "Zaplątani" dorównają poziomem temu filmowi (a może go nawet przewyższą :P ).

Davus

Tak sobie myślę, że bez sensu porównywanie jest ''Dinozaura'' i ''Zaplątanych''. Pierwszy film jest taki... prawdziwy. Opowiada dość tragiczną historię młodego dinozaura. Zaś ''Zaplątani''... w co drugiej kwestii znajduje się jakiś dowcip, zero powagi bohaterów, zero tego dramatyzmu, żadnego cierpienia, co jest cechą starszych produkcji Disney'a. Nie, stanowczo nie ma co porównywać starych i nowych produkcji Disney'a. Z tych nowych starym dorównuje jedynie Toy Story 3, które trzyma poziom poprzednich części.
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
Alex_Tyler

Heh film mojego dzieciństwa pamiętam jak tylko siadałem przed komputerem rozkazywałem rodzicom włączyć film a jak się skończył to jeszcze raz od nowa :D Ciężko mi go teraz ocenić bo to nie te czasy...

ocenił(a) film na 7
MietekGuma

Bardzo lubie ten film, jak go widziałęm miałem 5 lat, najpierw w kinie a potem na zabytkowym VHS :D
Dziwi mnie tylko jedno, dlaczego nikt nie chwiali Soundtracku z świetnego filmu ? :D

ocenił(a) film na 7
Alex_Tyler

animacja naprawdę rewelacyjna! muzyka też. nie znam filmu w podobnym stylu. niektóre krajobrazy były nawet tak realistycznie zrobione, że gdyby je zobaczyć bez dinozaurów wyglądały by jak zdjęcie!
bardzo udany film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones