PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738476}

Dlaczego on?

Why Him?
6,5 59 126
ocen
6,5 10 1 59126
3,6 7
ocen krytyków
Dlaczego on
powrót do forum filmu Dlaczego on?

Bardzo dobra!

ocenił(a) film na 8

Uwielbiam oglądać komedie, a ta była według mnie bardzo dobra. Na prawde się uśmiałam. Co prawda fabuła prosta, ale przedstawiona w ciekawy sposób. Na samym początku myślałam, że jest to kolejna denna płytka komedia, ale film rozkręcił się i potem już śmiałam sie cały czas.

ocenił(a) film na 1
kamilagemba96

Rzecz w tym ze to była denna komedia z żartami na poziomie gimnazjum w jakiejś wsi.

creditdefaultswap

Jak trzeba mieć nudne życie, żeby założyć specjalnie konto na filmweb, aby wystawić negatywną ocenę dla jednego filmu, który na dodatek jest zwykłą amerykańską komedią... Nigdy tego nie zrozumiem.

Kreciolka

Też tego nie rozumiem :/

Kreciolka

A jakie trzeba mieć nudne życie, aby sprawdzać konto autora każdej opinii, z której się nie zgadzasz, to dopiero jest trudne do zrozumienia.

ocenił(a) film na 4
creditdefaultswap

Słaba produkcja , a słownictwo bardzo ubogie.Nic ciekawego,ale obejrzałem do końca bo nie komentowałbym tego.
Ogólnie strata czasu.

ocenił(a) film na 6
kamilagemba96

Dobry w swojej kategorii.

ocenił(a) film na 7
kamilagemba96

dla mnie również rewelacja:) chętnie do niego wracam!

ocenił(a) film na 5
PanLebowski

chętnie wracasz do filmu z przed paru miesięcy? Jak dla mnie film działa mocno na niekorzyść obsady, bardzo słąba bazująca na sexie i klnięciu pseudo komedia...pierdzący "człowiek scyzoryk" bardziej mnie bawił

ocenił(a) film na 7
MMDT

tak ku.rwa chętnie wracam do filmu sprzed paru miesięcy .

ocenił(a) film na 8
kamilagemba96

Dokładnie,ja podejrzewałem że będzie to typowo durna,Amerykańska komedia,ale pozytywnie mnie film zaskoczył.Taki lekki i przyjemny,w sam raz na zrelaxownie się na wieczór i poprawe humoru ;).

ocenił(a) film na 3
kamilagemba96

Mnie wynudził. Ledwo dotrwałam do końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones