Repertuar filmu w Zabrzu i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Do granic

Do granic

Upon Entry (La llegada)
1h 17m
Diego i Elena pragną wyruszyć do Stanów Zjednoczonych, by odmienić swoje życie. W strefie imigracyjnej są poproszeni o rozmowę, która zmienia się w kilkugodzinne przesłuchanie.
19:20
napisy
21:25
napisy
Rialto Katowice
16:00
napisy
Do granic
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2024-04-17T10:13:09 https://fwcdn.pl/webv/87/56/68756/68756.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/59/10024559/Do_granic__2022__oficjalny_zwiastun_PL__w_kinach_od_14_czerwca.vp9.1080p.webm

Wenezuelczyk Diego i pochodząca z Barcelony Elena podjęli ważną życiową decyzję. Przeprowadzają się do Stanów Zjednoczonych, by dać nowy impuls nie tylko dla swojego związku, ale i zawodowych karier. W kontekście artystycznych profesji, jakimi na co dzień się zajmują, jak również planowania wspólnej przyszłości Ameryka jawi się jako ziemia obiecana. Bohaterowie przeszli już procedurę wizową, spakowali cały swój dobytek i udają się w drogę. Wydaje się, że nic nie stoi na przeszkodzie, by lada moment obudzili się w nowej rzeczywistości. Sprawa zaczyna się jednak komplikować, gdy po wejściu do strefy imigracyjnej na nowojorskim lotnisku poproszeni są, by przejść do drugiego pokoju. W ciasnym wnętrzu Diego i Elena poddani zostają kontroli przez funkcjonariuszy granicznych. Rutynowe czynności zamieniają się w wyczerpujące kilkugodzinne przesłuchanie, w trakcie którego bohaterowie muszą zachować zimną krew. Nie będzie to łatwe, zwłaszcza że na jaw zaczynają wychodzić sekrety, jakimi najwyraźniej nie zdążyli się ze sobą podzielić.

premiera

Magazyn SFP
8
Studium nerwów, istny thriller paszportowy. Kto tego nie przeżył, nie jest sobie w stanie wyobrazić jak to jest. Trzeba zobaczyć. A aktorzy grają koncertowo!
0
Sfilmowani
6
Szkoda, że przy tej intensywności zafundowano tak oczywistą puentę. Sprawdziłby się lepiej w krótkim metrażu.
0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones