PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138353}

Do piekła i z powrotem

To Hell and Back
6,2 265
ocen
6,2 10 1 265
Do piekła i z powrotem
powrót do forum filmu Do piekła i z powrotem

Nawet niezły

ocenił(a) film na 6

Film całkiem całkiem, bez zbędnego patosu, choć nie zabrakło motywu ciężkiego dzieciństwa głównego bohatera. Na korzyść przemawiają dobrze zrealizowane sceny walk piechoty.

ocenił(a) film na 6
gagarin77

Co najbardziej mnie razi to niemieccy żołnierze (w starych Stahlhelmach z I wojny i mp 40 jako całym ekwipunkiem) ginący dzisiątkami, eliminowani przez dzielną piechotę US Army. Sceny batalistyczne nienajgorsze, chociaż tak wojna nie wygląda.

ocenił(a) film na 6
mati8482

Niemieckie wyposażenie w tym filmie jest jak by z innej epoki.Ale film całkiem niezły.Trochę jakby edukacyjno-propagandowy.

LeoRex

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale ten film jest oparty na faktach - życiu głównego bohatera.

polecam ten artykuł:
http://www.cracked.com/article_17019_5-real-life-soldiers-who-make-rambo-look-li ke-pussy.html?wa_user1=3&wa_user2=History&wa_user3=article&wa_user4=recommended

ocenił(a) film na 6
Ludogator

To to akurat wiem.

ocenił(a) film na 6
gagarin77

Owszem sceny walk przedstawione całkiem nieźle, ale sprzęt "niemiecki' woła o pomstę do nieba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones