PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665683}

Dobre małżeństwo

A Good Marriage
5,3 5 476
ocen
5,3 10 1 5476
Dobre małżeństwo
powrót do forum filmu Dobre małżeństwo

jak to możliwe, że Stephen King napisał coś tak niedorzecznego, bezsensownego i kompletnie nielogicznego jak to? No chyba, że to film jest po prostu słaby i w żadnej mierze nie oddaje klimatu książki. Oglądając trailer spodziewałam się świetnej akcji i tego klimatu charakterystycznego dla dzieł Kinga. Szkoda, że film nie sprostał moim oczekiwaniom.
Daję aż 2/10, choć chyba powinno być niżej.

glam_girl

Normalna żona momentalnie poleciałaby na policję a ta rozpacza, brzydzi się typa, ale milczy. Film z koziej d*py.

ocenił(a) film na 6
uln

Gdyby żona od razu poleciała na policję, nie byłoby filmu. Chodziło o to, żeby pokazać sytuację w świeży sposób. Film nie musi być realistyczny. To po prostu zabawa konwencją. Oglądając film, byłam przekonana, że skończy się jak zwykle - mąż będzie ganiał żonę po domu z nożem, a ona w końcu go zabije, ewentualnie uratuje ją jakiś mężny policjant. Byłam mile zaskoczona.

ocenił(a) film na 6
uln

Jej motywacja jest przecież jasno wyjaśniona i zasadniczo logiczna.

ocenił(a) film na 1
glam_girl

Rozmydlony - bez Kingowskiej zadziorności - nieporozumienie - 1/10 !!!

ocenił(a) film na 4
Szpila_1308

Polecam przeczytać to opowiadanie ja uwazam ze jest dobre filmu jeszcze nie widzialam a opinie nie zachecaja ale zobacze tak dla porównania

ocenił(a) film na 7
glam_girl

Jestem w trakcie oglądania. Na razie ok. Co do krytycznych uwag to autorem scenariusza jest też Stephen King.

ocenił(a) film na 7
glam_girl

Poza tym to krótkie opowiadanie.
Uważam że jest to ciekawe ujęcie tematu z drugiej strony.

ocenił(a) film na 2
adam_zielinski_7121

nie zmienia to faktu, że historia traci momentami dużo na logice...

ocenił(a) film na 6
glam_girl

i mówi to osoba, która ocenia między innymi Krainę lodu na 10 (czyli arcydzieło). Opinia takiej osoby jest: "Bez sensu, kicz, chała i nieporozumienie". Nie pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones