PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5115}

Doczekać zmroku

Wait Until Dark
7,6 7 198
ocen
7,6 10 1 7198
7,7 12
ocen krytyków
Doczekać zmroku
powrót do forum filmu Doczekać zmroku

pani H.

ocenił(a) film na 10

to się nazywa proszę ja państwa kino, to się nazywa czar, szyk i elegancja gwizad z dawnych lat, a że podczas oglądania " Doczekać zmierzchu" można obgryzać paznokcie ze zdeenerwowania- to już tylko liczy się in plus.
AAudrey jak zwykle piękna. I tylko się zastanawiam: czy kiedykolwiek jeszcze pojawi się aktorka o oczach tak niewinnych???
Ale żeby sie nie rozczulać: polecam! dreszczowiec pierwszej klasy!!!

datura

Zgadzam się z Tobą w 100 procentach, a Hepburn w tej roli przecudowna. Nie rozumiem tylko Akademii, dlaczego nie wręczyła jej za to nagrody :)

ocenił(a) film na 8
Sampson

o tak...

ocenił(a) film na 8
Sampson

Ponieważ wtedy nagrodzono Katharine Hepburn. Trudno mi ocenić, która bardziej zasługiwała na nagrodę. Obie były wspaniałe.

kulizz

Ale szczerze? Rola Audrey nie zrobiła na mnie aż takiego wrażenia chyba dlatego że ciagle mam w pamięci niesamowitą kreację Mii Farrow w „Nie widząc zła”. To jak Farrow zagrała ślepą dziewczynę to był majstersztyk! Ciężko mi znaleźć osobę która lepiej zagrałaby niewidomego bohatera. Audrey była dobra ale cały czas raziły mnie te Jej stylizacje jak z żurnala oraz perfekcyjna fryzura i makijaż. Jeżeli nie widzieliscie „Nie widząc zła” to gorąco polecam chociażby ze względu na rolę Mii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones