PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10919}

Dogonić słońce

The Sunchaser
6,4 1 083
oceny
6,4 10 1 1083
Dogonić słońce
powrót do forum filmu Dogonić słońce

Łowca jeleni?

ocenił(a) film na 7

Jakoś trudno mi uwierzyć, że reżyser "Łowcy jeleni" i "Sycylijczyka" mógł nakręcić taki film. W tamtych była jakaś myśl, było coś, co reżyser miał do przekazania.

Co nowego jest w "Rajdzie ku słońcu"? Z Indian robi się bajkę dla dzieci, a cała fabuła osnuta jest wokół młodocianego buntownika-przestępcy, któremu należy współczuć, bo zaraz umrze.

Nie twierdzę, że jest to film niewart zobaczenia. Owszem - można zobaczyć. Momentami nawet wciąga. Ale generalnie.. generalnie jestem zawiedziona.

ocenił(a) film na 8
gw1azdeczka

no brakuje tu troche czegos ale film nie jest zly...

ocenił(a) film na 7
gw1azdeczka

Masz to samo co ja. Po genialnym "łowcy Jeleni" (u mnie w 3 najlepszych filmów w historii kina) każdy następny wydaję się słaby, nawet tak jak ten, gdy wcale nie jest słaby. Reżyser w tej jak napisałaś bajce dla dzieci przemycił kilka uniwersalnych prawd. Film napewno nie jest płytki. Po prostu "Deer Hunter" to był Everest, nie da się wyjść wyżej, chyba że na Marsie. Ale martwi mnie to że Cimino juz nawet nie próbuje. Wygląda na to , że zakończył działaność na dużym ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones