PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33353}

Dom śmierci

House of the Dead
2,7 3 546
ocen
2,7 10 1 3546
Dom śmierci
powrót do forum filmu Dom śmierci

hehe...

ocenił(a) film na 5

Co to wogóle bylo to ja nie wiem?...Może ktoś mi odpowie na to pytanie?W gre nie gralam,podobno fajna...ale "to" zero w porównaniu z Resident Evil,a przecież on też zostal wyreżyserowany na podst.filmu...Przeca to była tandetna komedyjka...hehe...strach się śmiać...hehe

użytkownik usunięty
louise

No widzisz, a jakbys zagrała (zakładam, ze jesteś dziewczyną!) w grę The House of The Dead to byś wiedziała o co chodzi... Resident Evil za%^&biście mi się podobał rok temu- choć z grą niewiele miał wspólnego (no tak, była UMBRELLA, był Ul, komandosi i zombie- ale fabuła???????? )...A w House of The Dead jest raczej więcej wspólnych wątków patrząc na film i grę......... Jeżeli zakładałaś, że będzie to horror typu Noc Żywych trupów to niestety ale zawiodłaś się (bo nawet wspomniany Res. Evil nim nie jest), to jest tak zwany "Horror" akcji jakich teraz pełno kręcą....powiedz mi jaki ostatnio dobry horror nakręcili?? Swit Żywych Trupów? uważam,,że też jest dla dzieci (no trochę starszych) .......... A zombie z siekeirami to właśnie motyw z gry- więc przynajmniej ten film nakręcili powiedzmy że zgodnie z grą......


PODSUMOWUJĄC THE HOUSE OF THE DEAD POLECAM WSZYSTKIM FANOM OBU CZĘŚCI GRY O TYM SAMYM TYTULE, A INNYM LUDZIOM TAK PO PROSTU Z CIEKAWOŚCI- I NIE UWAŻAM, ŻEBYM BYŁ DEBILEM POLECAJAC KOMUŚ TEN FILM BO NA RAZ WARTO GO OBEJRZEĆ CHOĆBY Z CIEKAWOŚCI...... TYLE CHU%&OWYCH KOMENTARZY NACZYTAŁEM SIĘ O TYM FILMIE,ŻE W KOŃCU POSTANOWIŁEM GO OBEJRZEĆ...... I NIE ŻAŁOWAŁEM TEGO.... TEN FILM ZOSTAŁ NAKRĘCONY NA PODSTAWIE GRY A NIE JAK PRZY RESIDENT EVIL NAKRĘCONY POD HOLLYWOODZKI SCENARIUSZ I KOMERCYJNĄ FABUŁĘ..........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones