PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33353}

Dom śmierci

House of the Dead
2,7 3 546
ocen
2,7 10 1 3546
Dom śmierci
powrót do forum filmu Dom śmierci

Jetem zaskoczony tom niskom sredniom. Wszyscy nie doceniajom Uwa bolla i jego świetnych filmów. Chyba nie zrozumieliście go dokońca. W pełni zasłurzona 9 dla mnie od tego filmu. Uwe miał lepsze filmy na swojim koncie. Ale i tak sie przyjemnie bardzo oglondało.

ocenił(a) film na 1
Andzej

zgadzam śem s tobom w zupełnosici. on był tzymający w napienciu i na wysokim poźiomie. gra aktorów to w ogóle powalała;-) na światowym poziomie...prawie...

Andzej

Domyślam się, że (rze) jaja sobie robisz??

dancemanka

Nie czemu,Uwe Boll to mistrz kina współczesnego...Dom Śmierci to najlepszy film XXI Wieku!

ocenił(a) film na 3
Andzej

to zdecydowanie zart :d ja nie kwestionuje umiejetnosci tego rezysera, ale film mu nie wyszedl. tzn czy ja wiem? na podstawie gry byl przeciez, wiec juz ciezko o cos ambitnego. motyw zombie? juz zaczynam sie smiac, choc przeciez to horror. film przerysowany, jest jakas parodia chyba, bo straszny zdecydowanie nie byl. w napieciu tez raczej srednio trzymal. raczej chcialo sie turlac ze smiechu. no najbardziej smieszna byla scena walki na cmentarzu - co to mial byc? matrix? a moze cos a'la trening w Counter Strike'a. no zenujaco smieszne. dosc znosnie sie zapowiadal, ale realizacja minela sie z oczekiwaniami. 3/10 za to ze poprawil mi humor :D

Andzej

Rzartójeż sobiem? Pszecjiesz ten fylm był do dópy. Jedna z naj gorżych prtókcji :/ mji siem nie miło oglondało..pżepraszam jeszeli kogosi urazil muj komentasz

ocenił(a) film na 1
QQQ056

mojim zdaniem ten film zasłóguje na 10.
jest naprawde fajofski...
Mnie siem bardzo podobau.. pozdrawjam fanuf Bolla

Hyba najleprza adapcja gry kompóterowej. jest klimat gry...
10 mórowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones