Dom 1000 trupów

House of 1000 Corpses

2003 1 godz. 28 min.
6,0 12 200
ocen
6,0 10 1 12200
3 206
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":3}

Grupa młodych ludzi podróżuje przez kraj. Gdy pośrodku pustkowia, w trakcie burzy, psuje się ich samochód, są zmuszeni do opuszczenia auta i szukania schronienia. Znajdują je w starym, opuszczonym domu. Tytuł filmu podpowiada, że nie był to najlepszy pomysł.

Kiedy grupka przyjaciół, podróżujących samochodem spotyka na swej drodze piękną autostopowiczkę, nie przeczuwa, że to wydażenie zaważy na ich dalszym życiu, a właściwie zdecydowanie je skróci. Kiedy podczas ulewnej burzy psuje się samochód, dziewczyna proponuje im schronienie w jej domu, który zamieszkuje ze swoją rodziną. Domownicy mają jednak swoje, odmienne od normalnych ludzi, zwyczaje - uwielbiają znęcać się nad ludźmi. Cmentarzyk znajdujący się niedaleko posiadłości dowodzi, że rozsmakowali się w tej "dziedzinie". Większe niebezpieczeństwo kryje się jednak po ziemią, gdzie panem i władcą jest legendarny dr. Satan. Czy w starciu z tak niewyobrażalnym złem, komuś z grupki młodych ludzi uda się ujść z życiem?

rockatansky
opis użytkownika

Dwie pary podróżujące przez kraj w jednym z miast wstępują do muzeum osobliwości, gdzie poznają legendę o Doktorze Psycho. Zaintrygowani historiami o morderstwach postanawiają odwiedzić miejsce, gdzie przebywał Dr. Psycho. W ten sposób docierają do tajemniczej posesji, gdzie rozpocznie się krwawe przedstawienie... a trupów znajdą się setki!

opis dystrybutora dvd

Grupka przyjaciół podróżując trafia na stację benzynową kapitana Spauldinga. Okazuje się, że ze względu na zbliżające się święto Halloween miejsce to zostaje zamienione w "gabinet strachu", przedstawiający postacie najsławniejszych seryjnych morderców. Znajomi zafascynowani są historią dr. Satana, zabijającego całkiem niedaleko stamtąd. Kapitan Spaulding maluje im mapę, która wskazać ma miejsce w którym znajduje się drzewo, na którym powieszony został ów morderca.

W czasie drogi do wspomnianej lokacji przyjaciele zabierają ze sobą pewną autostopowiczkę, która prosi o zawiezienie jej do domu. Znajomi zgadzają się jednak po jakimś czasie psuje im się samochód. Nowo poznana dziewczyna oferuje pomoc. A to dopiero początek koszmaru...

MasterKard
opis użytkownika

Dwie pary przyjaciół przemierzając Teksas trafiają do pobliskiego baru. Obsługa oprowadza ich po muzeum zbrodni i strachu. Capitan Spaulding (Sid Haig) opowiada im nawet o legendarnej śmierci psychopatycznego zabójcy, Dr Satana (Walter Phelan), który został powieszony na jednym z drzew. Młodzi ludzie, pragnący ekstremalnych doznań, zamierzają pojechać we wskazane miejsce. Po drodze zabierają ekscentryczną autostopowiczkę. To właśnie od tego momentu rozpocznie się tok makabrycznych wydarzeń...

Ceglas
opis użytkownika