PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654292}

Dom bardzo nawiedzony

A Haunted House
6,1 29 646
ocen
6,1 10 1 29646
3,0 2
oceny krytyków
Dom bardzo nawiedzony
powrót do forum filmu Dom bardzo nawiedzony

Bardzo dobre kino

ocenił(a) film na 10

Jeżeli ktoś uważa że to nie to samo co straszny film czy inne stare produkcje z udziałem shortiego ( uwielbiam !) to albo nie oglądał tych filmów albo w ogóle nie wie o czym pisze.
Film jest kwintesencją humoru zawartego w pierwszych dwóch częściach strasznego filmu!
Genialna parodia fajnej serii PA z dobrą obsadą aktorską. Poza tym nie wiem o co wam chodzi ludzie? Obruszcie się o rozmowy zawarte w filmie w których sami na co dzień uczestniczycie! Sami obrażacie ludzi jak pastor który nie chciał wchodzić do pokoju tej "suk..." , sami rozmawiacie o seksie ( chyba że jesteście 24h w kościele) ze znajomymi i sami wierzycie i boicie się jakiś pierdół czy głupot. Ale po co ja sie spinam? W polsce jest moda na yntelygentne towarzystwo. Na oglądali się skazanego, foresta czy filadelfie i uważają sie za nie wiadomo jakich super ludzi. Komedia ta na pewno nie zasługuje na ocene 1 i na pewno nie zasługuje na taką śerdnią jaką ma. W swojej klasie jest arcydziełem , a ci którzy tutaj krytykują ten film to chyba żyją w innym świecie bez bąków, sexu, czy historii o duchach czy demonach.

ocenił(a) film na 4
Hopcola

Mi się film osobiście nie podobał. Oglądałem go z kolegami i czułem się zażenowany tym, że ja ten film poleciłem w 'ciemno' z uwagi na aktorów.. Jeżeli ktoś ten film porównuje do którejś z części Scary Movie to współczuje gustu.

ocenił(a) film na 10
Radusiu_90

Powiedz mi czym się różni w strasznym filmie scena z kuta*em w uszach rey do sceny z mentorem w tym filmie kiedy nago chodzi w piwnicy? Współczuje ci że nie widzisz tego samego humoru jak we wszystkich filmach braci wayans.

ocenił(a) film na 4
Hopcola

Dom bardzo nawiedzony mnie nie śmieszył. Scary movie mnie śmieszył.

Radusiu_90

Czytanie ze zrozumieniem najwidoczniej nie jest twoją mocną stroną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones