PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654292}

Dom bardzo nawiedzony

A Haunted House
6,1 29 646
ocen
6,1 10 1 29646
3,0 2
oceny krytyków
Dom bardzo nawiedzony
powrót do forum filmu Dom bardzo nawiedzony

Ocena z Filmwebu kłamie... Głosują chyba tylko mohery po 70-ce... Film wymiata i rozwala
konstrukcje... I tego właśnie chce widz :)

ocenił(a) film na 9
tomeminem

Zgadzam się,film jest na prawdę śmieszny.Są w nim wykorzystane stare triki np:pierdzenie :D ale jednak nadal coś takiego potrafi rozbawić.Śmieszne teksty oraz ciekawie zagrane postacie...szczególnie Marlon Wayans się popisał oraz ksiądz,który po prostu wymiatał.

ocenił(a) film na 10
JackRobertkokos

Ksiądz powinien dostać nominację do Oskara :) Jak sobie o nim pomyślę to już chcę mi się śmiać :P

ocenił(a) film na 9
tomeminem

Powinien choćby dostać złoty popcorn za najlepszą rolę komediową czy coś bo na prawdę gość pokazał klasę.

ocenił(a) film na 7
JackRobertkokos

scena jak cytował Samuela L. Jacksona zamiast modlitwy - mistrzostwo :D

użytkownik usunięty
tomeminem

tez mi sie podobal, juz chcialam dac mu ocene 9 ale kiedy pojawil sie ksiadz troche sie z*ebalo

ocenił(a) film na 7

lol , wlasnie film od momentu kiedy pojawia sie ksiadz jest najlepszy :D

ocenił(a) film na 6
owsiakando

Nick Swardson wymiata, uwielbiam gościa :)
Ogólnie film trochę wulgarny ale na tle parodii z ostatnich lat wypada zdecydowanie na plus.

ocenił(a) film na 6
owsiakando

Właśnie od tego momentu, w filmie już nie było nic śmiesznego, tylko żenada.

ocenił(a) film na 7
forzamilan1

nie wiem jak moze nie smieszyc scena jak cytuja samuela l jacksona przy lozku ;D dla mnie osom

ocenił(a) film na 8
tomeminem

Bardzo śmieszny film - dawno się tak nie uśmiałem, chociaż jest głupi to wystawiam mu Ocenę Bardzo Dobry, bo powtórzę dawno inna komedia nie wywoła u mnie tyle śmiechu. POLECAM

dskarbek

POTWIERDZAM !!! W gatunku parodii jeden z lepszych tytułów ostatnich lat.

ocenił(a) film na 7
tomeminem

Zgadzam się, zwyczajnie zabawny film to jest, kurcze, ma fabułę, bohaterów i żarty. Widać, że budżet był mały, ale twórcy ładnie sobie poradzili.

użytkownik usunięty
tomeminem

Potwierdzam, całkiem niezła parodia :)
Najbardziej podobał mi się tekst z urną: -postaw tatę w pokoju z telewizorem, - po co? Będzie American Horror Story oglądał?!
czy jakoś tak :D

ocenił(a) film na 8
tomeminem

Nie tylko tego chcę widz ;) Mimo iż z reguły nie cierpię filmów które jedynie rozśmieszają, to muszę się szczerze przyznać - śmiałam się jak nigdy. To jest jeden z tych filmów którego cytaty zapadają mocno w pamięć, i ilekroć człowiek je sobie przypomni, na nowo ma banana na twarzy. Polecam, chociaż "Paranormal Activity" to najsłabszy horror jaki miałam okazję obejrzeć, to jego parodia jest świetna :).

ocenił(a) film na 6
tomeminem

Czemu mohery ?
Swoją drogą, film do połowy zajebisty, później żenujący.

użytkownik usunięty
tomeminem

Zgadzam się!

tomeminem

dawno nie było tak dobrej parodii, nawet nie ma co polecić prócz domu bardzo nawiedzonego,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones