PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536312}

Dom snów

Dream House
6,7 82 096
ocen
6,7 10 1 82096
5,4 9
ocen krytyków
Dom snów
powrót do forum filmu Dom snów

Taki reżyser,taka obsada i takie marne "dzieło".Na plus początkowe około pół godziny filmu,kiedy jest on w miarę realistyczny i widzowi może się kilka razy podnieśc ciśnienie oraz w miarę niezłe wyjaśnienie tej historii.Reszta to kompletnie nie moja bajka,ileż to już było w kinie historii tego typu?Nie lepiej było nakręcić klasyczny thriller mając takich aktorów do dyspozycji,a nie męczyć ich w tym projekcie?

ocenił(a) film na 4
kleju30

Zgadzam się całkowicie, aktorzy odegrali swoje, ale niestety historyjka bardzo kiepska :(

kleju30

Popieram. Nie ma się co rozpisywać. To porostu już było! Nawet kilka razy było, i w niektórych przypadkach było dużo lepsze.
Do typu historii "oj, ten typ to ja?!" należy film "Wyspa tajemnic", który zdecydowanie warty jest poświęcenia uwagi.
Dom snów odznaczam na liście, zapominam i nie wracam.

ocenił(a) film na 8
Avvangarda

Nie ma to, jak oczekiwać realizmu od filmu o duchach (jak założycielka watku), albo stwierdzić, jak ty - "to już było; oj, ten typ to ja"... skoro dalej okazuje się (UWAGA SPOILER!), że "może i tak, ten typ to ja... ale jednak TO NIE JA zrobiłem!".

ocenił(a) film na 7
kleju30

Zupełnie nie rozumiem tak niskich ocen tego filmu. Oczywiście dziełem wybitnym nie jest, ale jest moim zdaniem obrazem ciekawym i wartym uwagi. Mnie poruszył dramat głównego bohatera i ogromna strata którą poniósł. Już nie wspominając o genialnym wątku psychologicznym, który dotyka niesamowicie oglądającego, nawet nie trzeba interesować się psychologią, żeby choć w minimalnym stopniu zrozumieć i wczuć się w emocje przeżywane przez bohatera. Zgadzam się, że miał słabe punkty i swoje niedociągnięcia, banalne zakończenie, ale myślę, że i tak nie powinno to przyćmić całości wątku. A że jest to film w stylu 'ale to już było', to źle? Jest mnóstwo takich filmów! Cały czas robi się COŚ CO JUŻ BYŁO i ze świecą szukaj oryginalnego obrazu. Na koniec mogę tylko dodać, iż uważam, że każdy film należy traktować indywidualnie, a nie na zasadzie porównywania. Przy takim podejściu traci się całkowicie przyjemność oglądania, pomija to co ważne, nie wyciąga wniosków, nie ma się przemyśleń i niczego się nie uczy.

ocenił(a) film na 5
proops

Uwaga spoiler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zupelnie nie rozumiem tak wysokich ocen tego filmu. Przez 40 min dobry film, potem juz to co bylo juz tyle razy. Ile mozna nakrecic filmow z motywem zabil dla polisy ubezpieczeniowej. I ile razy mozna krecic film, ze to duchy, a nie ludzie i jeszcze sie z nimi sensownie dogaduje. Jak dla mnie zmarnowany potencal, bo z taka obsada mozna bylo zrobic cos dobrego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones