PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536312}

Dom snów

Dream House
6,7 82 100
ocen
6,7 10 1 82100
5,4 10
ocen krytyków
Dom snów
powrót do forum filmu Dom snów
ocenił(a) film na 7
kasiap18

Jakie dziki masz na myśli?

ocenił(a) film na 8
kasiap18

tak jak w tobie

ocenił(a) film na 8
kasiap18

A oglądałaś go w ogóle? Jeśli tak, to znaczy, że nic nie zrozumiałaś

pejot_21

Nie mam zwyczaju mówić o czymś czego nie nie znam. Oglądnęłam. może coś w tym jest może masz racje może go nie zrozumiałam. ;)

pejot_21

hej! Bardzo dziękuję za obiektywna odpowiedź na mój wpis na forum Kac Wawy - sorry, ze piszę tutaj, ale to kwestia trolla - wirusa, który tam od wejścia filmu do kin hejtuje te produkcję. Ja nie piszę do siebie z kont "za" i "przeciw" - gość podrabia mój profil (placek_mch - podałem to do moderatora więc zmienił kolor) Ja walczę z nim od majowego weekendu - na kac wawę nie poszedłem do kina, bo wszedłem wtedy tutaj i zobaczyłem same histeryczne wpisy, jaki to ten film jest fatalny. Ale potem obejrzałem go w tv i kurcze nawet fajnie się to oglądało. I wtedy "ośmieliłem" się napisać że dla mnie film jest OK. Wówczas zostałem zwyzywany od trolli przez jakiegoś nemo, a ponad moim wpisem pojawiło się znowu 5 negatywnych - z czystej ciekawości zacząłem przeglądać wpisy i autorów ich profili - już na kilku 1ych stronach znalazłem kilkanaście zalogowanych jednego dnia, dających wawie 1 , umieszczających obraźliwy wpis dotyczący tego filmu i więcej już nie udzielających się na forum - czy to nie manipulacja? Kilkanaście miało wypowiedzi dotyczące tylko kac wawy lub ewentualnie jeszcze sali samobójców i matrixowi - wydało mi się to podejrzane. Zalazłem tez wpis z początku 2013, że ktoś podbija tylko negatywne wpisy. N ie chciało mi się wierzyć, ale podbiłem 5 pozytywnych i czekam - nie minęło 15 minut, ktoś podbił 5 negatywnych. za 3 dni zrobiłem to samo - poczekałem 10 min i znowu ktoś podbił 5 negatywnych, a przecież nie wiedział, kiedy ja będę, czyli czatował tu cały czas. Napisałem mu o tym, wiec zostałem uznany za kogoś z ekipy twórców filmu. Powiadomiłem o wszystkim moderatora i ... zablokowali tego nemo, ale moje konto też. Wtedy założyłem to, on założył kolejnego nemo tylko z innym numerem oraz podszył się pod moje oraz pod kilka innych, które były "za" kac wawa - smok_jerzy - on założył smok_wacek, wk1977 - on założył wk1911 itd. Ja jestem zawzięty chłopak i nie cierpię, nienawidzę takich manipulacji, a że pracuję jako grafik to siedzę dużo przy kompie, więc cały czas obserwuję to forum, a on nie może znieść, że ktoś go wykrył i to forum nie jest tylko jego. Dzięki temu udało mi się doprowadzić do tego, ze na głównej stronie widoczne są wpisy i pozytywne i negatywne, bo tak wyglądają normalne fora. Piszę tutaj właśnie dlatego, ze tam jest chwilowo spokój, ale gdybym tam się teraz wpisał, od razu, gwarantuję Ci on zaraz podbije negatywne wpisy - jeżeli nie wierzysz, wpisz ze swojego, albo spróbuj założyć nowe konto i podbij 5 pozytywnych wpisów - gwarantuję Ci, że od razu (max 15 min) podrobi to konto i podbije 5 negatywnych - oczywiście ja Cię do tego nie namawiam, po co się angażować w jakąś wojenkę z psycholem, piszę tak tylko gdybyś myślała, że przesadzam. Pozdrawiam serdecznie! Jacek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones